Horoskopi un mistika
Horoskopi

Savus nodomus gribēsies piepildīt par katru cenu! Horoskopi no 21. līdz 27. oktobrim0

Foto: Pexels

Auns

Viņam ir savi nodomi, un viņš tos grib piepildīt par katru cenu. Iespējams, ar savu neatlaidību viņš kaut ko arī panāks, taču viņa autoritāti tas nevairos.

Vērsis

Profesionālajā darbībā ieteicams tikai paveikt jau iepriekš ieplānoto, visu jauno atliekot uz vēlāku laiku. Brīvajā laikā zvaigznes sola patīkamus romantiskus piedzīvojumus.

Dvīņi

Šonedēļ nāksies un arī būs iespējams koncentrēties uz galveno un panākumi, domājams, neizpaliks. Nav izslēgts, ka tas vairos autoritāti gan kolēģu, gan arī priekšniecības acīs. Zvaigznes labvēlīgas draudzībai un mīlestībai.

Vēzis

Labākā stratēģija būs ieklausīties apkārtējo viedoklī, strīdus un jaunās iniciatīvas nedaudz atliekot. Tas gan var radīt zināmu diskomfortu, taču dos iespēju īstenot savus nodomus tieši īstajā brīdī.

Lauva

Viņa grib visu šeit un tagad. Labāk gan būtu nedaudz apstāties un nogaidīt īsto brīdi, taču tas var arī nebūt viņas spēkos.

Jaunava

Profesionālajā darbībā īstais brīdis nodomātā īstenošanai. Palīdzēs spēja koncentrēties uz galveno, atrast risinājumus pat sarežģītās situācijās un lieki neriskēt. Personīgajā dzīvē viņa gan īsti nezina, ko grib, un tas var radīt problēmas.

Svari

Viņiem visi plāni smalki izstrādāti, un viņi arī cenšas tos realizēt. Diemžēl apkārtējie tos ne visai izprot, tas rada visai nopietnas grūtības. Būtu labi, ja viņi nedaudz samazinātu savas ambīcijas, citādi var būt problēmas ar nerviem…

Skorpions

Viņam gribas, lai viss būtu skaisti, tādēļ gatavs iet cauri sienām. Ja tas izdosies, planētas sola daudz jauku un romantikas pilnu brīžu.

Strēlnieks

Viņš grib aptvert neaptveramo. Interešu ir tik daudz, koncentrēties uz ko vienu nav viegli. Rezultātā daudz un dažādu plānu un nodomu, taču gandrīz neviena tāda, ko varētu tūlīt arī īstenot.

Mežāzis

Smaga darba pilna nedēļa. Sekmes būs gūstamas ar neatlaidību un pašdisciplīnu, jāvairās arī no pārlieka perfekcionisma. Nevajadzētu arī no kolēģiem un sev tuvajiem prasīt to, ko viņi nevar dot.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Kādas jaunas idejas īstenošana var prasīt nopietnu un pamatīgu darbu, taču rezultāts var izrādīties pat visai ievērības cienīgs. Šķēršļus labāk apiet, nevis pārvarēt.

Zivis

Planētas sekmē jaunu plānu rašanos, to iz­strādi. Savukārt nodomātā realizācijai var traucēt disciplīnas trūkums un vēlme solīt vairāk, nekā iespējams izpildīt. Zvaigznes aicina uz visu neparasto.

LA.lv
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Būs sajūta, ka izsīkst spēki, tāpēc jāizvairās no pārslodzēm! Horoskops no 9. līdz 20. novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Jo mazāk tu izrādīsi iniciatīvu, jo labāk! Horoskopi 9. novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Būs iespēja satikt ietekmīgus cilvēkus un jābūt ļoti uzmanīgiem uz autoceļiem! Ezotēriskais horoskops novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SD
Sandra Dieziņa
Ekonomika
Masveida iedzīvotāju izbraukšana no Latvijas ir beigusies. Kādas prasības izvirza reemigranti? 1
3 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Tiesa kosmētikas ražotāju “Dzintars” pasludina par maksātnespējīgu
2 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Rekviēms LNT jāatskaņo pēc īpašnieku, amerikāņu investoru vēlmes… 6
7 stundas
LA
LA.LV
Kultūra
Mūzībā aizgājis “Cīrulīšu” autors Harijs Gulbis
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Madonā māte tik piedzērusies, ka policisti mazgadīgo bērnu nodod radinieku aprūpē
2 stundas