Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

“Latnet” paplašina darbību inovatīvu IT drošības projektu īstenošanā0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: LETA/Edijs Pālens

Lai nodrošinātu klientu datu un iekšējo sistēmu maksimālu aizsardzību, kompānija “Latnet” attīsta profesionālu un drošu IKT pakalpojumu infrastruktūras pārvaldību. Tādēļ uzņēmums nostiprinājis sadarbību ar starptautisko drošības kompāniju “Fortinet”, kļūstot par tās zelta partneri, informē uzņēmuma valdes loceklis Vladislavs Gurmans.

Šī partnerība apliecina, ka “Latnet” ir uzticams tehnoloģiju partneris – tā sistēmas, tehniskais nodrošinājums, kā arī darbinieku zināšanas atbilst augstākajiem starptautiskajiem drošības standartiem, kas ļauj uzņēmumam nodrošināt saviem klientiem īpaši augstas drošības pārvaldības risinājumus.

“Rūpes par klientiem, viņu datu drošību vienmēr ir bijušas “Latnet” prioritāte. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc kopā ar telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēju “Bite” ieviesām “OneIT” konceptu piedāvājot plašāku, sarežģītāku pakalpojumu kopumu – ne vien fiksēto un mobilo internetu, bet arī IP telefonijas pakalpojumus, mākoņpakalpojumus, ISO 27001 standartu un citus risinājumus klientu biznesa izaugsmes veicināšanai un datu drošībai.” skaidro V.Gurmans.

Viņš arī piebilst, ka, pateicoties šai partnerībai, “Latnet” tagad var nodrošināt saviem klientiem izdevīgu drošības pakalpojumu cenu, kā arī izmantot “Fortinet” iekārtu bāzi jaunu, inovatīvu produktu, kas orientēti uz klientu jeb dažādu jomu uzņēmumu biznesa efektivitātes veicināšanu, izstrādi.

Piemēram, šī iekārtu bāze jau ir izmantota, lai ierīkotu tirdzniecības centrā “Rīga Plaza” īpaši drošu publisko Wi-Fi tīklu. Tāpat arī “Bite” produktu Antivīruss atbalsta “Fortinet” drošības risinājumi, novēršot 16 miljonu inficētu failu lejupielādi no ļaundabīgām vai uzlauztām interneta lapām mēnesī.

”Fortinet” Latvijā fokusējās uz uzņēmuma vīzijas praktisko realizēšanu – klientiem nodrošinot plašu, integrētu augstas veiktspējas drošību visā IT infrastruktūrā.

Tas ļāvis klientiem veidot IT drošības arhitektūru tā, lai uzņēmums spētu laicīgi reaģēt uz potenciāliem kiberdraudiem, koncentrējoties ne tikai uz katra IT infrastruktūras elementa aizsargāšanu, bet arī nodrošinot drošības informācijas apmaiņu, veidojot vienotu kopskatu un pārvaldību, norāda “Fortinet” reģionālais pārdošanas vadītājs Latvijā Oskars Bičkovs.

Šāda pārorientācija ir sekmējusi “Fortinet” pārdošanas apjomu pieaugumu un, lai to uzturētu “Fortinet” ir paplašinājis Baltijas un Latvijas komandu, nodrošinot pārdošanas un tehniskos ekspertus katrā valstī.

LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
Valdība atbalsta likumu, kas ierobežos trešo personu piesaisti nekustamo īpašumu darījumos
8 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Sešās Latvijas pilsētās notiks bezmaksas automobiļu pārbaudes
10 stundas
AJ
Atis Jansons
Ekonomika
Soda punkts par telefonu rokā: stājas spēkā jauni noteikumi 1
11 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Aizmigušu marihuānas audzētāju sita ar koku un steidza griezt kaņepes…
2 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: Latvijas futbola izlase beidzot gūst vārtus, tomēr vienalga piedzīvo bezierunu zaudējumu
20 minūtes
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Publicēts kārtējais universitāšu reitings: kā tajā klājies Latvijas augstskolām?
4 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. “Jauns čalis, klausies!” Dobelē izglābj jaunieti, kurš gatavojās nolēkt no katlu mājas torņa…
42 minūtes
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Ierodas ukraiņu tautas kalps Zelenskis
6 stundas