×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
16. aprīlis, 2014
Drukāt

Braiens Džonsons: “AC/DC” turpinās spēlēt

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Austrāliešu smagā roka grupas “AC/DC” līderis Braiens Džonsons noraidījis baumas par izjukšanu, sakot, ka mūziķi plāno maijā ierakstīt jaunas dziesmas.

Šonedēļ medijos parādījās ziņas, ka leģendārā grupa varētu būt ceļā uz izjukšanu. 61 gadu vecais Malkolms Jangs ciešot no smagas slimības, kas liedz viņam uzstāties vai piedalīties mūzikas ierakstos, Austrālijas medijiem pavēstīja anonīms informācijas avots.

Džonsons norādīja, ka maijā grupa sāks darbu pie jauna ieraksta. Taču viņš atzina, ka baumās ir daļa patiesības, jo viens no mūziķiem cieš no “novājinošas slimības”.

“Maijā mēs noteikti tiksimies Vankūverā. Mēs paņemsim ģitāras, iedzersim lētu vīnu un skatīsimies, vai rodas jaunas melodijas un idejas. Ja tādas būs, mēs ierakstīsim,” sacīja Džonsons.

“Es negribētu teikt, ka nākotnē būs tā vai citādi. Es neko neizslēdzu,” viņš turpina. “Vienam no puišiem ir novājinoša slimība, bet es nevēlos atklāt par daudz. Viņš ir ļoti lepns un noslēgts, brīnišķīgs cilvēks. Mēs esam bijuši draugi 35 gadu garumā, un es viņu apbrīnoju.”

Džonsons iepriekš sacīja, ka “AC/DC” plāno nosvinēt 40.gadadienu ar vērienīgu koncertturneju. Taču tagad mūziķis nav pārliecināts, vai tas patiešām notiks. “Tas būtu lielisks veids, kā atvadīties. Mēs to vēlētos. Taču šobrīd tas vēl nav izlemts,” viņš teica.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+