Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
1. decembris, 2015
Drukāt

Braiens Mejs: Es nesaprotu dziesmu “Bohemian Rhapsody”

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Britu rokgrupas “Queen” ģitārists Braiens Mejs atzinis, ka nesaprotot dziesmas “Bohemian Rhapsody” nozīmi.

Mejs noraidīja pieņēmumu, ka slavenajā dziesmā stāstīts par dziedātāja Fredija Merkūrija seksuālo orientāciju, taču nevarēja pateikt, par ko tā ir patiesībā.

“Par ko tā ir? Neviens no mums nezina,” sacīja 68 gadus vecais Mejs. “Cik man zināms, Fredijs par to nekad nerunāja, un tā tam arī vajadzētu palikt.”

“Kaut kas jau viņam bija prātā. Viņam patika izveidot šos nelielos maģijas gabaliņus, kuros bija nedaudz realitātes un nedaudz fantāzijas,” skaidroja Mejs.

Mejs uzskata, ka dziesmas vārdus neesot iespējams saprast. “Ja kāds mēģinās tos atšifrēt, tas nekad neizdosies, jo neviens nezina teksta tapšanas procesu,” ir pārliecināts ģitārists.

“Queen” bundzinieks Rodžers Teilors arī atzinās, ka nesaprotot dziesmas vārdus. “Ko tie nozīmē? Man to visu laiku jautā, bet man nav atbildes,” viņš teica.

Diskusijas par dziesmas vārdu jēgu no jauna aizsāka biogrāfe Leslija Anna-Džonsa. Viņa izteicās, ka Merkūrijs dziesmā simboliski nogalinot savu heteroseksuālo personību.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+