×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
11. aprīlis, 2016
Drukāt

Braiens Mejs nopeļ no “Queen” filmas aizgājušo aktieri Sašu Baronu Koenu

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Rokgrupas “Queen” ģitārists Braiens Mejs nopēlis britu aktieri Sašu Baronu Koenu, kurš 2013. gadā atteicās no Fredija Merkurija lomas biogrāfiskā filmā.

Martā Koens sacīja, ka no filmas esot aizgājis tāpēc, ka vēlējies patiesi attēlot Merkurija hedonistisko dzīvesveidu, taču grupas “Queen” dalībnieki vēlējušies lielu daļu filmas veltīt savu panākumu atspoguļošanai.

“Viens no grupas dalībniekiem, kura vārdu neatklāšu, teica, ka tā ir lieliska filma, jo tās vidū notiek aizraujoša lieta,” stāsta Koens. “Es jautāju, kas tad notiek filmas vidū? “Fredijs nomirst,” viņš teica. Tad es pajautāju, kas notiek filmas otrajā daļā. Viņš atbildēja, ka mēs redzam, kā grupa gūst arvien jaunus panākumus.”

“Es viņam atbildēju, ka neviens negrib redzēt filmu, kuras vidū galvenais varonis nomirst no AIDS, bet pēc tam jāskatās uz grupas nākotni. Ir tik daudz fantastisku stāstu par Frediju Merkuriju. Puisis bija nevaldāms! Klīst nostāsti par punduriem, kuri ballītēs staigāja ar kokaīna paplātēm uz galvas,” teica Koens.

Taču svētdien intervijā laikrakstam “The Mail on Sunday” Mejs nopēla aktieri.

“Saša kļuva par kretīnu,” teica 68 gadus vecais Mejs. “Mēs labi ar viņu pavadījām laiku, nākot klajā ar jaunām idejām, bet viņš sāka stāstīt nepatiesību par to, kas notika. Kāpēc lai viņš aizietu un teiktu, ka mēs negribējām uzņemt skarbu filmu?”

“Mēs nolēmām, ka viņš nav piemērots lomai ļoti nozīmīgu iemeslu dēļ, kuri ir acīmredzami, ja paskatāties uz viņa jaunākajiem darbiem. Bija skaidrs, ka nekas nesanāks, viņš nevarēs spēlēt Frediju,” teica ģitārists.

Merkurija loma uzticēta 35 gadus vecajam britu aktierim Benam Višovam. “Mēs ceram, ka Bens Višovs to paveiks,” piebilda Mejs. “Viņš ir fantastisks – īsts aktieris.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+