×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
11. aprīlis, 2017
Drukāt

Brāļa meklējumi beigušies: Māsa velta Kasparam emocionālus atvadu vārdus

Foto no FacebookFoto no Facebook

Februāra sākumā pazudušais jaunais vīrietis Kaspars Poga, par kuru sociālajā tīklā “Facebook” rakstīja māsa Gunta, ir atrasts miris – izcelts no Daugavas. Par to māsa paziņojusi sociālajā tīklā, veltot brālim emociālus atvadu vārdus.

“Mīļie draugi.. vakar beidzot saņēmām ilgi gaidīto zinu, ka brālis ir atrasts, izcelts no Daugavas. To, ka vinš ir upē, policija apstiprinaja 3 nedēļas pēc 2. februāra, jo video novērošanas kamerās bija redzams, kā viņš dodas gar Latvijas Banku uz Vanšu tilta. ..droši vien kādu nomaļu vietu atradis, kur nav ne cilvēku, ne kameru,” raksta Gunta Januma, kura jau pazušanas brīdī atklāti rakstīja, ka brālis bijis nomākts.

“Pat zinot, ka cerību vairs nav, tomēr tā saglabājās visu šo laiku.. tagad tās vairs nav, bet ir miers, ka viņš ir atrasts un varēsim godam pavadīt… daudzus tā arī neatrodot…(..) Tās emociju vētras, kuram ir iziets cauri,.. vakar bija jābrauc uz atpazīšanu. To visu mēģināju uztvert kā dzīves pieredzi, mācību, pārbaudi,.. kaut vai cik stipri ir mani nervi.. Atpazit bračiņu bija iespējams tikai pec drēbēm. Velamies Kasparu pavadīt 21.aprīlī, jo 21 bija viņam mīļš cipars,” raksta Gunta Januma.

“Laiks dara savu un, protams, viss emocionāli grūtākais ir aiz muguras.. Gribētos vēl vienu sarunu.. kaut tikai vienu…” emocionāli raksta māsa.

Valsts policijā portāls “la.lv” noskaidroja, ka no Daugavas pagājušajā nedēļā ir izcelts 1975.gadā dzimis vīrietis bez vardarbīgas nāves pazīmēm.

Draugiem Facebook Twitter Google+