×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
15. augusts, 2013
Drukāt

Brāļi no Beļģijas pārraksta pasaules čempionāta vieglatlētikas vēsturi

AFP/LETAAFP/LETA

Trīs brāļi no Beļģijas ceturtdien piedalījās 4×400 metru stafetes priekšskrējienos Maskavā notiekošajā pasaules čempionātā, ierakstot jaunu lapaspusi šo sacensību vēstures grāmatās.

Borlē ģimenes brāļi Džonatans, Kevins un Dilans kopā ar Antuānu Žilē bija Beļģijas komandas stafetes sastāvā 400 metru skrējienam. Līdz šim pasaules čempionātu vēsturē nekad nav bijis šāds gadījums, kad trīs brāļi vai māsas sacenšas kopā vienās un tajās pašās sacensībās.

Beļģijas sportisti startēja otrajā priekšskrējienā, pēc trim minūtēm un 0,81 sekundes finišējot trešajā vietā un garantējot vietu nākamajā kārtā.

Vislielākie panākumi no trim brāļiem ir 25 gadus vecajam Kevinam, kurš 2011.gadā kļuva par pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvēju tieši 400 metru skrējienā. Tāpat viņš 2010.gadā tika pie sudraba godalgas Eiropas čempionātā.

Savukārt Kevina dvīņu brālis Džonatans līdz šim veiksmīgi piedalījies Beļģijas 4×400 metru stafetēs, bet 20 gadus vecajam Dilanam pasaules čempionāts Maskavā ir debija augstākā līmeņa sacensībās.

Zīmīgi, ka arī brāļu 27 gadus vecā māsa Olīvija Borlē ir augsta līmeņa sportiste. Viņa 2008.gada Pekinas olimpiskajās spēlēs 4×100 metru stafetē izcīnīja sudraba godalgu, bet pirms gada pasaules čempionātā šajā distancē ieguva bronzu.

Pasaules čempionāts ilgs līdz svētdienai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+