Brāļi Šici ceturtie, Elīza Tīruma 13. vietā Pasaules kausa posmā 0

Latvijas sportisti Andris un Juris Šici sestdien izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa izcīņas kamaniņu sportā piektā posma divnieku sacensībās, dāmām Elīza Tīruma izcīnīja 13. vietu.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43
Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144

Pirmajā braucienā Šici uzrādīja septīto rezultātu, bet otrajā sasniedza trešo labāko laiku, kas ļāva pakāpties par vairākām vietām. No goda pjedestāla brāļi atpalika vien par 0,037 sekundēm.

Jau piekto uzvaru šosezon pārliecinoši izcīnīja vācieši Tobiass Vendls/Tobiass Ārlts, kuriem brāļi Šici zaudēja 1,277 sekundes. Otro vietu šoreiz izcīnīja vēl vieni vācieši Tonijs Egerts un Saša Benekens, kuri no saviem tautiešiem atpalika par 0,876 sekundēm, bet trešie bija austrieši Peters Pencs/Georgs Fišlers.

Tikmēr 13.vietu izcīnīja otra Latvijas ekipāža Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, kuri braucienos uzrādīja attiecīgi 13. un 15.rezultātu. Summā uzvarētājiem Gudramovičs/Kalniņš zaudēja 2,512 sekundes.

Elīza Tīruma sestdien izcīnīja 13.vietu Kēnigzē trasē Vācijā notiekošajā Pasaules kausa izcīņas kamaniņu sportā piektā posma sieviešu sacensībās. Abos braucienos E.Tīruma uzrādīja 12.rezultātu, tomēr summā ierindojās vienu pozīciju zemāk. Savukārt Elīzas vecākā māsa Maija Tīruma šoreiz abos braucienos sasniedza 15.rezultātu un tieši šo vietu ieņēma arī summā.

Pirmās trīs vietas sacensībās ieņēma vācietes, pie uzvaras tiekot Natālijai Geisenbergerei, kurai E.Tīruma zaudēja 1,718 sekundes, bet M.Tīruma atpalika par 1,904 sekundēm. Otro vietu šoreiz izcīnīja vāciete Karīna Švāba, kura Geisenbergerei zaudēja 0,317 sekundes, bet trešā bija Ailīna Friša.

Svētdien ar Ināra Kivlenieka un Mārtiņa Rubeņa dalību tiks aizvadītas vīriešu sacensības, kā arī notiks stafetes cīņas. Šajā sezonā sportisti sacentīsies deviņos Pasaules kausa posmos. Savukārt pasaules čempionāts 1. un 2.februārī norisināsies Vistleras trasē Kanādā.