Mobilā versija
+4.3°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
12. septembris, 2016
Drukāt

Brālis mēģina noskaidrot traģiskā negadījuma apstākļus (2)

No "Facebook"No "Facebook"

Naktī uz 1.septembri nenoskaidrotos apstākļos uz Rīgas-Siguldas šosejas ar smagiem savainojumiem tika atrasts 29 gadus vecais Normunds Plūme. Viņa brālis Lauris mēģina noskaidrot, kas notika traģēdijas dienā un bojāejas apstākļus, tāpēc aicina atsaukties aculieciniekus.

“No gūtajiem savainojumiem Normunds diemžēl neatguvās, un 5.septembrī atstāja šo pasauli. Zinu arī, ka šis ir smags laiks Normunda draugiem un paziņām, un man ļoti žēl, ja tas ir jāuzzina šādi, taču negadījuma apstākļi ir pārāk neizprotami, tādēļ lūdzu Latvijas labo iedzīvotāju atbalstu,” lūdz Lauris.

Ģimene un tuvākie draugi lūdz atsaukties visiem, kas laika posmā no 31.augusta vakarpuses 20 līdz 1.septembra 3 no rīta ir redzējuši vai bijuši kopā ar Normundu.
Tiek meklēts arī Normunda velosipēds. Viņa iespējamais pārvietošanās ceļš: Mežciems – Alfa – Berģu Depo vai arī šo vietu tuvākajā apkārtnē.

Jebkāda informācija vai detaļas palīdzēs. Ar Lauri var sazināties arī Facebook, kur norādītas vēl citas saziņas iespējas.

Iepriekš aculieciniekus aicināja atsaukties arī Valsts policija.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. MARODIERI pat veļuku pievākuši…

Piketā prasa atcelt īpašuma nodokli vienīgajam mājoklim (4)Tautas sapulcē par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atcelšanu vienīgajam mājoklim pie Saeimas piedalās ap 150 cilvēki.
Draugiem Facebook Twitter Google+