Mobilā versija
+6.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 26. aprīlis, 2017
17. marts, 2017
Drukāt

Brālis meklē brāli: pazudis jauns vīrietis

Pazudušais Aivars. Foto no bezvests.lvPazudušais Aivars. Foto no bezvests.lv

Jau vairākas dienas tuviniekiem nav nekādu ziņu par 30 gadus veco Aivaru Lasmani, šādu informāciju publicējusi organizācija “bezvests.lv”.

30 gadus vecais Aivars Lasmanis no Bauskas pazuda Rīgā 2017.g. 11. martā vēlu vakarā T/C “Rīga Plaza” apkārtnē. Stāsta pazudušā Aivara brālis:

“Pēc brāļa draugu teiktā, 11.martā viņš kopā ar viņiem atbrauca uz Rīgu no Bauskas, pēc 22.30 Rīgā tika izlaists pie “Rīga Plaza”, Laivu ielā, un viens pats aizgājis nezināmā virzienā. Līdz šim brīdim nav atrasts,” informē brālis.

Līdzi Aivaram bija mobilais telefons. Pēdējā “sms” tika nosūtīta radiniekiem 11.martā pulksten 22.49. Tagad viņa telefons ir izslēgts. Aivaram līdzi nebija ne naudas, ne dokumentu.

Vīrieša pazīmes: augums 180 cm, normālas miesasbūves. Uz abām rokām tetovējumi, un uz labās puses kakla tetovējums. Blondi, īsi mati. Bija ģērbies melna ādas jakā, zilos džinsos, zamšā puszābakos.

Visiem, kas redzējuši pazudušo vīrieti vai zina kaut ko par viņa iespējamo atrašanās vietu, lūgums ziņot policijai pa tālruni 110 vai “Bezvests.lv” pa tālruni 22084084.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+