×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
29. marts, 2018
Drukāt

Brālītis Miks un māsiņas Emma un Emia: Vidzemes slimnīcā piedzimuši trīnīši (24)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Ilustratīvs attēls

Naktī uz 29.martu Vidzemes slimnīcā pasaulē nākuši trīnīši – brālītis Miks un māsiņas Emma un Emia, informēja Vidzemes slimnīcas pārstāve Jolanta Vaido.

Pēdējo reizi trīnīši Vidzemes slimnīcā dzimuši 2016.gadā.

Mazo brālīti un māsiņas mājās jau gaida divgadīgais Toms.

“Sākotnēji bija šoks, kad uzzinājām, ka gaidām trīnīšus, bet pēc tam jau viss sakārtojās,” stāsta jaundzimušo mamma. “Kā būs, to redzēsim tikai tad, kad būsim mājās.”

Slimnīcas ārstnieciskā direktore, neonatoloģe Inga Ozoliņa, kura bija klāt bērnu dzimšanas brīdī, informēja, ka bērniņi jūtas labi, saņem visu nepieciešamo aprūpi, izmeklējumus un pēc svētkiem, ārstniecības procesam noritot kā paredzēts, varēs doties mājās.

Pievienot komentāru

Komentāri (24)

 1. Cik brīnišķīgi,ka atkal trīnīši Latvijā piedzimuši! Lai laba veselība bērniņiem un viņu māmiņai!

 2. apsveicu lai mazie aug stipri un specigi

 3. man kaķis ir MIKS, nu EMMA ir … un EMIA man atgādina kaut ko no štrausu sugas. Nu visu to labāko viņiem,bet vārdu izvēle interesanta.

 4. Tu,puke,esi pie pilna prāta?Tev kāds prasīja vārdu dot vai vērtēt?Ko lien,kur tev neprasa.Lai bērniņi aug veseli,ar skaistajiem vārdiņiem.Vecākiem pacietību un izturību audzināšanā.Lai jums veiksmīte!

 5. Jā vārds nav Grieta vai Kārlis, tad kas tas vispār par vārdu ja? Tā var nospriest lasot komentārus.
  Šobrīd modē ir internacionāli vārdi, manuprāt. Neko sliktu tur nesaskatu. Ļoti skaisti vārdi 🙂
  Lai veselība mazulīšiem un izturība vecākiem!

 6. Lai aug veseli mazuli.Runajot par vardiem,ta jau ir vecaku izvele ka nosaukt savu atvasiti.
  PUKE.Tu blausties par Latviskiem vardiem,pec manam domam labak Emia neka kada Klinta vai Paija,bet tas tikai ka piemers.

 7. Lai bērniņi aug sveiki un veseli par spīti stulbiem komentāriem.Izturību vecākiem !

 8. Ar 5 klasēm jau labākus vārdus izdomāt nevar … Vārdam Emma nelāga pieskaņa, vieglas uzvedības sieviete…

  • Ar 3 klašu izglītību var tikai šādu komentāru uzrakstīt. Lai Tev dzīvē veicas debīliķe.

   • Ir tāds senāks teiciens-varu atbildēt par to,ko pateicu,ne to,ko saprati…. Katram kāds vārds ar kaut ko saistās…..Un ko tagad darīt-bērniem vārdu nedot?

 9. Kāda Tev daļa par bērnu vārdiem! Dzemdē savējos un liec, kādu vārdu gribi! Tā ir un būs vienmēr vecāku privilēģija dot bērnam vārdu!

  • kāds nejauks komentārs… :@ 🙁
   Nedomāju ka vecākeim būtu ar k;adu jākonsultējas par to, kād vārdu bērniņam dot- kādu grib, tādu liek….

 10. Mīļi sveicieni! Veselību mazajiem un izturību Jums! 😘🌷

 11. Kas ir Emia? Vai tad normālu vārdu trūkst? Bērns būs nelaimīgs, tas nav latvisks vārds: latviskis ir Latvija, bet angliski – Latvia, tāpat Emija un Emia, kas ir Emija, arī nekas. Stulbuma kalngals, bērns augs liels, domājiet kādu vārdu liekat, kamēr var mainīt!

  • Kāda jums starpība kā sauks svešu bērnu svešā ģimenē? Cik tas ir raksturīgi latviešiem – nevis priecāties par notikušo, bet jebkur atrast kaut ko sliktu!!!

   • Kāda tev daļa gar svešiem bērniem??? Kādus vārdus vecāki gribēs, tādus liks, bet visādām tirgus bābām vienmēr savs vārds jāpasaka.
    Lai veselība bērniņiem un māmiņai!

    • Ir gan svarīgi tieši citiem cilvēkiem, kā bērnu sauc. Vai viņš pats sevi vārdā sauks, uzrunās? Nē, vārds ir priekš tam, lai citi cilvēki varētu uzrunāt vārdā nosaukto. Citi cilvēki izrunās, locīs šo vārdu. Draugi, klasesbiedri, skolotājas, vēlāk darbabiedri. Un tad visi mežģīs mēli teikdami “mēs ar Emiu; Emiai vārdadiena; Emias māsa” utt. Vai tad tā ir latviešu valoda?

   • Vārds neērts, bet vecāku izvēle, tas gan.

  • Kā Tu to pārdzīvosi?

  • Un sevi deeveet pr Puķi tas ir normaali? Taa nav juusu garaa deguna dariishana, kaa vecaaki sauc savusu mazuļus. Savu “stulbuma kalngalu” paturiet pie sevis, juusu padomu neviens nejautaaja! Ne jums spriest, kaa latviskot beernu vaardinjus. Vispirms dzemdeejiet triiniishus, tad kladziniet cik jums tiik! Veseliibu mammai un mazajiem.

  • Šitie gudrie komentētāji, kas visu nopeļ. Mēs dzīvojam plašā un atvērtē pasaulē, mūsu bērni tādā dzīvos. Bet muižas kalpa gara ir dzīvs. Mūsu muižā tāds vārds nav bijis! Ārprāts, ārprāts! Nav latvisks vārds. Ko nu darīt!? Ej un dzemdē savējos, sauc latviski! Kāds grib, tā nosauc. Lai mazajiem un vecākiem laba veselība! Jauki vārdi. Prieks.

  • Nez vai tev pašai ir normals pieņemsim var but bērniem negribēsies dzīvot šeit un tad labi skanes Latviešu vārds starp angļiem.piem Dainuvite,Līga Skaidrīte tad gan viņi būs laimīgi….:))))

 12. Omīte Valmierā Atbildēt

  Izturību,pacietību un mīlestību un stipru veselību visai kuplai ģimenītei!Esat apaļi kā pūpolīši stipri kā rutki!

Draugiem Facebook Twitter Google+