×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
14. maijs, 2013
Drukāt

Brāļu Auzānu koncerts iepriecina māmiņas


Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Mātes dienā “Latvijas Avīze” un žurnāls “Mājas Viesis” dāvāja saviem lasītājiem īpašu notikumu – Latvijas koncertturnejas noslēguma vienīgo koncertu Rīgā sniedza brāļu Auzānu dibinātais “Slavenais Jersikas orķestris”.


 

Aizvadītajā gadā muzikālie brāļi Atis un Jānis Auzāni nodibināja īpašu apvienību, kurā abu duetam piepulcējās pieredzējuši mūziķi – taustiņinstrumentālists un dziedātājs Jānis Lemežs, trompetists Kaspars Stankevičs, akordeonists Jānis Ivanovs, ģitārists Ēriks Upenieks un Alex Mercy, kontrabasists Viktors Veļičko un sitaminstrumentālists Nauris Bartusevičs, kā arī trīs burvīgas dziedātājas no Daugavpils Oranžā kora – Anita Levša, Olga Stupiņa un Inta Ļaksa. Iznākums – kompakts un dzīvīgs orķestris, kam dots brāļu Auzānu dzimtās puses – Jersikas – vārds.

Svētdien koncerts “Splendid palace” bija īpaši emocionāls un mīļš, jo zālē bija ļoti daudz mammu, vecmāmiņu, starp viņām arī pašu solistu – brāļu Auzānu māmiņa, kura esot viena no lielākajām dēlu muzikālā snieguma vērtētājām.

{gallery id=”1744″}

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+