Mobilā versija
+2.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
25. novembris, 2015
Drukāt

Brāļu kapu vārtiem saziedoti 39 870 eiro

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgas Brāļu kapu vārtu remontam šobrīd saziedoti 39 870 eiro, informē Rīgas Brāļu kapu un Latvijas vēsturiskā mantojuma fonda prezidents Juris Vectirāns.

Kopumā šim mērķim nepieciešami 65 tūkstoši eiro. Ziedojumu vākšana turpinās. Vectirāns informēja, ka pa tālruni saziedoti 38 tūkstoši eiro, bet ziedojumu kastēs cilvēki kopā atvēlējuši 1870 eiro. Daļa saziedotās summas būs jāmaksā nodokļos, kā arī “Lattelecom” par ziedojumu tālruņa uzturēšanu. Pēc Vectirāna sacītā, Brāļu kapos jārestaurē galvenā siena un heraldiskie tēli, ko ir “skāris laika zobs”. Viņš tāpat uzsvēra, ka Brāļu kapu ansambļa atjaunošanai ir ieguldīti jau vairāki desmiti tūkstoši eiro – līdzekļus ziedojuši gan iedzīvotāji, gan arī naudu šim mērķim atvēlējušas pašvaldības.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+