×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
23. oktobris, 2013
Drukāt

“Es sevī akumulēju prieku”. Ritas Caunes pieredze sevis līdzsvarošanā (2)

20130613-085201-14

Franču valodas speciāliste Rita Caune jau sen izveidojusi savu rīta cēliena rituālu. Pavingro guļot, kamēr acis vēl īsti nav vaļā. Pieceļoties vingrošanu turpina, iekustina enerģijas plūsmas. Skaita stipros vārdus, lai uzjundītu dievišķo sevī un izveidotu saikni ar Visumu, Dievu.

– Līdz šim vingroju dārzā, bet vasarā savu rituālu pārcēlu uz liedagu. Man svarīgi piecelties agri, pēc četriem. Tā, lai līdz saullēktam būtu pludmalē, uzņemtu augstās enerģētiskās vibrācijas dabā.

Tikpat svarīgi ir akumulēt sevī prieku. Pat rītos, kad apmācies un sauli redz daļēji, esmu sajūsmā, jo piedzīvoju šo mirkli. Tas dod enerģiju visai dienai.

Saulītes pamošanās brīdī sevi iegriežu tāpat kā Zemīte – veicu 21 apgriezienu ap savu asi. Tad seko sazemēšanās, dzīvības enerģijas līdzsvarošana.

Sākumā pēc šā vingrinājuma visa pasaule gāzās, bija jāaizver acis, lai noturētos. Tagad jau spēju palikt uz vietas ar atvērtām acīm, jo iekšēji esmu kļuvusi mierīga un jūtos daudz stabilāk.

Vasarā pēc tam peldos jūrā. Saplūstu ar dabu – ūdens ir mana stihija pēc zodiaka zīmes, kustība ir organiska nepieciešamība. Kad brienu jūrā, aicinu Visuma enerģiju nākt man talkā visas dienas garumā. Lai eņģeļi, sargeņģeļi un garīgie Skolotāji ir ar mani, vada un aizsargā.

Pēdējā laikā ļoti iepatikušies arī šādi vārdi: Es novēršos no skumjām un bažām, aizgaiņāju bēdas un saku savām bailēm, ka tām vairs nav vietas manā apziņā. Es izvēlos atlikušo dzīvi nodzīvot laimīgi. Pasaku to, un manī ienāk miers un paļāvība.

Ja lieku sevī pozitīvo programmu, Visums palīdz, dzīve rit harmoniskāk. Satieku interesantus cilvēkus, rodas jaunas iespējas. Tikai vajag nepārprotami formulēt. Visumam ir skaidri jāzina, ko vēlos. Jokoju – jāpaskaidro noliktavas pārzinim, ko nepieciešams atsūtīt.

Ja gana agri jābrauc uz Rīgu, aizskrienu tepat līdz Lielupei, pavingroju un izpeldos. Nepiedzīvoju, kā lec saule, taču, atgriežoties mājās, varu redzēt, kā tā, tikko uzaususi, gozējas. Man patīk vērot, cik ātri saule pārvietojas pa debess ju-
mu – nule kā izkāpusi no jūras, bet pēc kāda laika atrodas jau pavisam augstu.

 

366_C_logo1

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Laikam cilvēks ir bijis baigā bedrē, ka sācis šitā ņemties. Labi, ka kaut kas izdodas

  2. Pašsuģestija , pilnīga . Kas tie tādi stiprie vārdi. Es tos saku un pats tiem noticu? Skaisti , arī tā var dzīvot.

Draugiem Facebook Twitter Google+