×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
25. janvāris, 2015
Drukāt

Braukšana apgrūtināta galvenokārt valsts austrumu daļā

Foto-LETAFoto-LETA

Svētdienas, 25.janvāra, rītā nokrišņu, apledojuma un miglas dēļ braukšana pa galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta galvenokārt valsts austrumu daļā, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” informācija.

Ceļu uzturēšanas darbos naktī bija iesaistītas 143 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veica ceļu kaisīšanu un attīrīšanu no sniega.

Braukšana pa vietējiem ceļiem apgrūtināta visā valstī. Mazie ceļi ir sniegoti un ledaini, tajos veic tikai bīstamo posmu – krustojumu, pagriezienu un kāpumu – pretslīdes apstrādi.

Autovadītājiem jābūt uzmanīgiem uz Vidzemes šosejas posmā no Virešiem līdz Veclaicenei, uz Daugavpils šosejas posmā no Lielvārdes līdz Daugapilij, kā arī uz citiem valsts nozīmes ceļiem Vidzemē un it īpaši Latgalē.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtinoša braukšana ir Latgalē, kā arī Bauskas, Ogres, Aizkraukles, Ventspils, Alūksnes, Gulbenes, Madonas un Valkas apkaimēs.

Svētdien Latvijā turpināsies nokrišņi un migla, vienīgi Kurzemē būs pārsvarā sauss laiks, prognozē sinoptiķi. Vietām, naktī uz pirmdienu valsts lielākajā daļā veidosies apledojums.

Par apstākļiem, kas negatīvi ietekmē braukšanu pa valsts ceļiem, iedzīvotāji aicināti ziņot Satiksmes informācijas centram pa diennakts tālruni 80005555 vai, izmantojot Twitter @LVceli, lai nodrošinātu šīs informācijas nodošanu atbildīgajiem ceļu uzturēšanas dienestiem tālākai operatīvai rīcībai.

“Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp braucošiem transportlīdzekļiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+