Mobilā versija
Brīdinājums +0.2°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
16. janvāris, 2016
Drukāt

Braukšana apgrūtināta galvenokārt Vidzemē

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Sniega un apledojuma dēļ braukšana pa valsts autoceļiem 16.janvāra rītā apgrūtināta galvenokārt Vidzemē, tai skaitā Rīgas apkārtnē, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” operatīvā informācija.

Reģionālie ceļi slideni arī Bauskas un Talsu pusē. Savukārt dažviet Latgalē ir bieza migla.

Ceļu uzturēšanas darbos no četriem naktī iesaistītas 44 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veic sniegoto posmu tīrīšanu un kaisīšanu.

Dienā daudzviet uzsnigs un ceļi var atkārtoti apledot, prognozē sinoptiķi.

Pretslīdes materiālu efektivitāte lielā salā ir mazāka, un arī tikko nokaisīts ceļš var būt slidens.

Lai nepakļautu sevi un citus satiksmes dalībniekus lielam riskam, autovadītājiem jābūt īpaši piesardzīgiem, braucot sliktas redzamības apstākļos. Gājējiem jāvalkā apģērbs ar labi saskatāmiem gaismu atstarojošiem elementiem vai jālieto atstarotāji.

Par apstākļiem, kas negatīvi ietekmē braukšanu pa valsts ceļiem, iedzīvotāji aicināti ziņot uzņēmumam “Latvijas Valsts ceļi”, zvanot pa tālruni 80005555 vai nosūtot ziņu uz “Twitter” vai “Facebook” kontu “LVceli”. “Waze” lietotājiem ir iespēja informēt citus autovadītājus par sarežģītiem braukšanas apstākļiem, sadaļā “Hazard” izvēloties attiecīgo brīdinājuma veidu.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (6)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Iedzīvotāji krīt uz ielām un lauž kaulus, pat vaiga kauluAizvadītajā diennaktī mediķu redzeslokā nonākuši vairāki iedzīvotāji, kuri guvuši dažādas traumas, krītot uz slidenām ielām.
Draugiem Facebook Twitter Google+