×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
5. janvāris, 2015
Drukāt

Braukšana apgrūtināta visā valstī – uz ceļiem sniegs un ledus

Foto - LETAFoto - LETA

Braukšana pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem agrā pirmdienas rītā apgrūtināta visā valstī, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” operatīvā informācija.

Piecos rītā apmierinoši braukšanas apstākļi bija tikai vietām uz galvenajiem ceļiem Ziemeļvidzemē, kā arī uz šosejas Liepāja – Rucava.

Ceļi sniegoti un apledojuši. Ceļu uzturēšanas darbos kopš svētdienas iesaistītas aptuveni 200 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veic ceļu kaisīšanu un attīrīšanu no sniega.

Priekšpusdienā vietām Rietumlatvijā vēl stipri snigs un būs slikta redzamība. Neliels īslaicīgs sniegs gaidāms daudzviet valstī, prognozē sinoptiķi. Braukšanas apstākļi pakāpeniski uzlabosies, bet dienas otrajā pusē, kļūstot aukstākam, daudzviet no jauna veidosies apledojums.

“Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp braucošiem transportlīdzekļiem.

Autoceļi sadalīti dažādās uzturēšanas klasēs un tiek tīrīti prioritārā secībā, proti, vispirms tiek tīrīti un apstrādāti valsts galvenie un pēc tam reģionālie un vietējie autoceļi atbilstoši to uzturēšanas klasei.

Rīga +14.7
Alūksne +12.0
Daugavpils +11
Saldus +12
Liepāja +13.8
Jelgava +12
Ventspils +13.8
Limbaži +11
Madona +12
Rēzekne +11

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +14.7
Alūksne +12.0
Daugavpils +11
Saldus +12
Liepāja +13.8
Jelgava +12
Ventspils +13.8
Limbaži +11
Madona +12
Rēzekne +11
Draugiem Facebook Twitter Google+