Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
27. decembris, 2015
Drukāt

Braukšanas apstākļi apmierinoši, atsevišķi ceļu posmi ir apledojuši

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

27.decembra rītā atsevišķi ceļu posmi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir apledojuši, informē valsts AS “Latvijas Valsts”.

Braukšanas apstākļi kopumā ir apmierinoši. Taču Vidzemē vietām snieg.

Uz valsts galvenajiem autoceļiem apledojums šobrīd apgrūtina braukšanu pa Vidzemes šoseju no Vangažiem līdz Līgatnei un pa Valmieras šoseju no Murjāņiem līdz Braslas tiltam.

Uz reģionālajiem autoceļiem apledojums konstatēts Rīgas apkaimē.

Slidenajos ceļa posmos tiek veikti brauktuves kaisīšanas darbi apledojuma likvidēšanai.

Sākot no plkst.2.30 ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 50 valsts AS “Latvijas autoceļu” uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.

Latvijā ieplūdis sauss gaiss, tādēļ arī autoceļi kopumā ir sausi, apledojums var veidoties tikai tur, kur snieg, skaidro sinoptiķi.

Svētdien Kurzemē, sākot no dienvidrietumiem, snigs, vakarā snigs arī daļā Zemgales. Līdz ar to šajos reģionos braukšanas apstākļi pasliktināsies.

Naktī uz pirmdienu sniegs gaidāms valsts lielākajā daļā, nesnigs ziemeļaustrumu novados, tāpēc pirmdienas rītā jārēķinās ar lēnāku satiksmi, īpaši Rīgā.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (57)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanās (1)Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+