Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
1. janvāris, 2015
Drukāt

Braukšanas apstākļi apmierinoši

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem Jaungada dienā ir apmierinoši, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” operatīvā informācija.

Brauktuves ir slapjas, siltā laika dēļ apledojums neveidojas. Tomēr vakarā atsevišķos posmos var parādīties apledojums, prognozē sinoptiķi. Naktī uz piektdienu vietām Latvijā, piektdienas rītā vietām valsts austrumos gaidāma migla, tā nesaglabāsies ilgi.

Savukārt braukšana pa vietējiem ceļiem sniega un ledus dēļ apgrūtināta teju visā valstī. Uz mazajiem ceļiem veic tikai bīstamo posmu – krustojumu, pagriezienu un kāpumu – pretslīdes apstrādi.

Plašāka informācija par aktuālajiem braukšanas apstākļiem, konkrētu ceļu posmu uzturēšanas klasēm, kā arī ceļu ziemas uzturēšanas organizāciju un īpatnībām ir pieejama mājaslapā www.lvceli.lv un zvanot pa diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+