Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
28. novembris, 2015
Drukāt

Braukšanas apstākļi kopumā apmierinoši

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

Braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem 28.novembra rītā ir apmierinoši, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” operatīvā informācija.

Nakts izskaņā apledojums bija konstatēts uz Liepājas šosejas; agrā rītā tas tika likvidēts. Uz reģionālajiem ceļiem atsevišķos posmos iespējams apledojums, rīta agrumā tas manīts vietām Dobeles un Saldus apkaimē.

Sākot no plkst.4 rītā, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 36 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības.

Dienas laikā būs apmierinoši braukšanas apstākļi, savukārt naktī uz svētdienu daudzviet gaidāmi nelieli nokrišņi un apledojuma veidošanās, prognozē sinoptiķi.

Aktuālo informāciju par braukšanas apstākļiem jebkurā diennakts laikā var iegūt lapā “lvceli.lv” un pa tālruni 80005555. Savukārt informāciju par braukšanas apstākļiem un satiksmes ierobežojumiem Rīgā var saņemt pa tālruni 80003600.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+