Mobilā versija
+3.9°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
6. februāris, 2016
Drukāt

Braukšanas apstākļi pārsvarā apmierinoši

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

6.februāra rītā braukšanas apstākļi uz galvenajiem autoceļiem ir apmierinoši, rīta agrumā apledojums bija uz lielceļiem Daugavpils apkaimē, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” operatīvā informācija.

Braukšana pa reģionālajiem ceļiem agrā rītā bija apgrūtināta galvenokārt Rīgas, Aizkraukles, Valmieras, Madonas, Preiļu, Daugavpils un Krāslavas apkaimē.

Patlaban apledojuma veidošanās iespējama Kurzemē, kur vietām sākušies nelieli nokrišņi. Dienas gaitā, nokrišņu zonai izplešoties pār Latvijas centrālo un austrumu daļu, vietām veidosies apledojums.

Ceļu uzturēšanas darbos nakts izskaņā bija iesaistītas 97 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības.

Aktuālo informāciju par braukšanas apstākļiem jebkurā diennakts laikā var iegūt lapā “lvceli.lv” un pa tālruni 80005555.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (29)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+