×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
3. decembris, 2016
Drukāt

Braukšanas apstākļi šorīt apgrūtināti gandrīz visā Latvijā

Foto - LETAFoto - LETA

Sniega un apledojuma dēļ šorīt gandrīz visā Latvijā ir apgrūtināti braukšanas apstākļi, liecina VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) apkopotā operatīvā informācija.

Kurzemē braukšanas apstākļi pa lielajiem ceļiem šorīt nav apgrūtināti vienīgi uz autoceļa A11, kas ved no Liepājas uz Lietuvas robežu, un Ventspils šosejas posmā no Strazdes līdz Ventspilij.

Zemgalē braukšanas apstākļi ir apmierinoši vienīgi Bauskas šosejas posmā no Iecavas līdz Lietuvas robežai.

Latgalē braukšanas apstākļi ir apmierinoši pa visiem lielajiem ceļiem, kas ved no Rēzeknes uz citām Latgales pilsētām un robežpunktiem. Latgales virzienā braukšanas apstākļi ir apmierinoši arī uz Tīnūžu šosejas E22 un Daugavpils šosejas posmā no Ogres līdz Pļaviņām.

Vidzemē braukšanas apstākļi ir apmierinoši Siguldas šosejas posmā no Raunas līdz Igaunijas robežai, Valmieras šosejas posmā no Strenčiem līdz Valgai, autoceļa P27 Smiltene-Gulbene posmā no Smiltenes līdz Lācītēm un Tallinas šosejas posmā no Tūjas līdz Igaunijas robežai.

Visā pārējā Latvijā braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem autoceļiem šorīt ir apgrūtināti.

Arī pa reģionālajiem autoceļiem šorīt braukšana ir apgrūtināta visā Latvijā, izņemot Ludzas, Preiļu un Rēzeknes apkārtni.

Sniegotie un apledojušie autoceļu posmi tiek kaisīti ar pretslīdes materiāliem. Kopš plkst.4 ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 174 VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības.

Autovadītājiem jāņem vērā, ka braukšanas apstākļi var mainīties ik minūti.

Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi, šodien Latvijā vietām snigs, bet valsts centrālajos rajonos ir gaidāma intensīva snigšana. Atsevišķos posmos uz autoceļiem veidosies apledojums.

Lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, autovadītāji tiek aicināti izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un stilu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+