Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Svētdiena, 19. februāris, 2017
24. janvāris, 2015
Drukāt

Braukšanas apstākļi uz galvenajiem ceļiem apmierinoši (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Braukšana pa valsts galvenajiem ceļiem 24.janvāra rītā ir apmierinoša, vienīgi dažviet Latgalē uz brauktuvēm ir sniega, smilšu un sāls maisījums, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” informācija.

Ceļu uzturēšanas darbos agrā rītā bija iesaistītas 167 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veica ceļu kaisīšanu un attīrīšanu no sniega.

Braukšanu pa reģionālajiem autoceļiem vēl daudzviet apgrūtina sniegs un apledojums, turpinās šo ceļu tīrīšana un kaisīšana.

Braukšana pa vietējiem ceļiem apgrūtināta visā valstī. Mazie ceļi ir sniegoti un ledaini.

Sestdien ievērojami nokrišņi nav gaidāmi, tādēļ braukšanas apstākļi uz lielajiem ceļiem pārsvarā būs apmierinoši, prognozē sinoptiķi. Vietām no jauna veidosies apledojums, it īpaši pievakarē. Savukārt naktī uz svētdienu valsts lielākajā daļā ceļi apledos, daudzviet snigs.

“Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp braucošiem transportlīdzekļiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Foto no Latvijas nebija?

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (12)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+