Mobilā versija
-2.8°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
24. janvāris, 2015
Drukāt

Braukšanas apstākļi uz galvenajiem ceļiem apmierinoši (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Braukšana pa valsts galvenajiem ceļiem 24.janvāra rītā ir apmierinoša, vienīgi dažviet Latgalē uz brauktuvēm ir sniega, smilšu un sāls maisījums, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” informācija.

Ceļu uzturēšanas darbos agrā rītā bija iesaistītas 167 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veica ceļu kaisīšanu un attīrīšanu no sniega.

Braukšanu pa reģionālajiem autoceļiem vēl daudzviet apgrūtina sniegs un apledojums, turpinās šo ceļu tīrīšana un kaisīšana.

Braukšana pa vietējiem ceļiem apgrūtināta visā valstī. Mazie ceļi ir sniegoti un ledaini.

Sestdien ievērojami nokrišņi nav gaidāmi, tādēļ braukšanas apstākļi uz lielajiem ceļiem pārsvarā būs apmierinoši, prognozē sinoptiķi. Vietām no jauna veidosies apledojums, it īpaši pievakarē. Savukārt naktī uz svētdienu valsts lielākajā daļā ceļi apledos, daudzviet snigs.

“Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp braucošiem transportlīdzekļiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Foto no Latvijas nebija?

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+