×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
29. novembris, 2015
Drukāt

Braukšanu daudzviet apgrūtina sniegs un apledojums

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Braukšana pa valsts galvenajiem autoceļiem agrā svētdienas rītā apgrūtināta Latvijas austrumos, kā arī vietām valsts centrālajā daļā, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” operatīvā informācija.

Uz reģionālajiem ceļiem apledojums ir arī dažviet Rietumlatvijā, bet, debesīm vietām skaidrojoties, no rīta var apledot arī citi ceļi Kurzemē un Zemgalē. Dažviet Kurzemē ir migla, kurā redzamība nepārsniedz 500 metru.

Autoceļu tīrīšanā un kaisīšanā nakts izskaņā bija iesaistītas 94 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības.

Dienā gaidāmi apmierinoši braukšanas apstākļi, bet uz reģionālajiem ceļiem valsts austrumos iespējams sniegs un apledojums, prognozē sinoptiķi. Arī pirmdienas naktī un rītā pārsvarā gaidāmi apmierinoši braukšanas apstākļi, bet valsts austrumos iespējams apledojums.

“Latvijas Valsts ceļi” atgādina, ka no 1.decembra līdz 1.martam visiem automobiļiem un autobusiem, kuru pilna masa nepārsniedz 3,5 tonnas, kā arī to piekabēm jābūt aprīkotām ar riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas apstākļos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+