Mobilā versija
-3.3°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
21. februāris, 2014
Drukāt

Brauktuves slidenas; strādā 100 ziemas tehnikas vienības

Foto-LETAFoto-LETA

21.februāra rītā valsts autoceļu uzturēšanu Latvijā kopumā veic 100 VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības. Autoceļi tiek apstrādāti ar pretapledojuma materiālu, portāls “LA.lv” uzzināja uzņēmumā.

Pirmie valsts autoceļu ziemas ikdienas uzturēšanas darbi šorīt uzsākti plkst. 04.16. Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Vidzemes un Latgales reģionā, jo uz brauktuvēm veidojas apledojums.

Valsts Centrālajā reģionā šajā rītā strādā 47 ziemas dienesta tehnikas vienības, no tām 26 – Rīgas reģionā. Vidzemes reģionā autoceļu uzturēšanā ir iesaistīta – 42 ziemas dienesta tehnikas vienības, Latgales reģionā – astoņas un Kurzemes reģionā trīs.

Autoceļu uzturētāji atgādina, ka autovadītājiem jābūt uzmanīgiem un dodoties ceļā jāizvēlas laika un ceļa apstākļiem atbilstošs braukšanas stils un ātrums.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+