×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
27. septembris, 2013
Drukāt

Bravo, Dombrovskim!


Foto - LETAFoto - LETA

Eiropas Parlamenta lielākā politiskā grupa (Eiropas Tautas partija, kristīgie demokrāti) apsveikusi Latvijas premjerministru Valdi Dombrovski saistībā ar viņa rekordu valdības vadītāja amatā. 


 

Apsveikumā grupas priekšsēdētājs Žozefs Dauls Dombrovskim novēl to labāko centienos stiprināt Latvijas ekonomiku, rādot piemēru pārējām Eiropas Savienības dalībvalstīm. “Eiropas Tautas partijas (ETP) grupa ir lepna, ka starp tās līderiem ir premjerministrs Dombrovskis.” Viņš pauž arī cieņu Latvijas nācijai par to, ka tā nav padevusies cīņā ar ekonomisko krīzi.

Žozefs Dauls atgādina, ka laikā, kad Dombrovskis kļuva par valdības vadītāju, Latvijā bija dziļa ekonomiskā krīze. Taču Dombrovskis veiksmīgi vadīja valsti cauri krīzei un tagad Latvijā ir straujāk augošā ekonomika Eiropā. Tāpat būtisks sasniegums ir Dombrovska apstiprināšana premjera amatā trīs reizes. “Tie ir vērā ņemami sasniegumi, īpaši ņemot vērā stingros un nepopulāros lēmumus, kas bija jāpieņem šīm trim valdībām,” uzsver ETP grupas vadītājs.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+