Sports
Motoru sports

Brazīlijā nolaupīta F-1 bosa Eklstona sievasmāte 16

foto: AFP/LETA

Sanpaulu nolaupīta autosacīkšu bosa Bernija Eklstona sievasmāte, par kuras atbrīvošanu noziedznieki pieprasījuši 120 miljonus reālu (vairāk nekā 30 miljonus eiro), ziņo Brazīlijas mediji.

Eklstona sievas Fabianas Flosi māte Aparesida Šunka tika sagūstīta piektdienas vakarā, vēsta ”Globo”, ”Veja” un citi ziņu avoti, taču policija šīs ziņas nav komentējusi.

Eklstons apprecēja Flosi 2012.gadā, trīs gadus pēc tam, kad iepazinās ar viņu Brazīlijas ”Grand Prix” laikā. Pāris dzīvo Lielbritānijā.

85 gadus vecais Eklstons 25 gadus bija precējies ar horvātu modeli Slaviku Radiču. Viņš ir viens no ietekmīgākajiem cilvēkiem pasaules sportā, kura īpašumus žurnāls ”Forbes” novērtējis ar 3,1 miljardu ASV dolāru (2,8 miljardiem eiro).

Ziņa par šo nolaupīšanu tika saņemta nākamajā dienā pēc tam, kad jaunzēlandiešu džiu-džitsu cīkstonis Džeisons Lī pavēstīja, ka gaidāmo olimpisko spēļu mājvietā Riodežaneiro policistu formās tērpti bruņoti vīri viņu bija sagūstījuši un pieprasījuši izņemt naudu no bankomāta.

Saistītie raksti
LA.lv