AFP/LETA

Brazīlija pārliecinoši uzvar Spānijas futbolistus un izcīna Konfederācijas kausu 0

Mājinieki Brazīlijas futbolisti svētdien Riodežaneiro ar 3:0 pārliecinoši uzvarēja Spānijas futbolistus un izcīnīja Konfederācijas kausu.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 104

Freds jau otrajā minūtē izvirzīja Brazīliju vadībā, bet Neimars minūti pirms pārtraukuma pārsvaru divkāršoja. Savukārt otrā puslaika otrajā minūtē Freds panāca 3:0. Spāņiem 55.minūtē 11 metru soda sitienu nerealizēja Serhio Ramoss, turklāt Pasaules kausa pašreizējo īpašnieku izredzes atspēlēties vēl jo vairāk saruka pēc aizsarga Žerāra Pikē noraidījuma par pārkāpumu pret Neimaru 68.minūtē.

Ārpus “Maracana” stadiona policija iesaistījās sadursmēs ar protestētājiem, kuri pauda neapmierinātību ar Brazīlijas valdības sociālo politiku un lielajiem tēriņiem 2014.gada Pasaules kausa finālturnīra sarīkošanai.

Iepriekš spēlē par 3.vietu Itālija pēcspēles 11 metru sitienu sērijā pārspēja Urugvaju. Spēles pamatlaiks un pagarinājums Salvadoras pilsētā beidzās neizšķirti 2:2.

Konfederācijas kausa izcīņu uzskata par ģenerālmēģinājumu Pasaules kausa finālturnīram.