×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

Bredlijs Kūpers dzīvo kopā ar mammu

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Amerikāņu aktieris Bredlijs Kūpers atklājis, ka viņš dzīvo kopā ar mammu, jo viņai ir grūtības pārdzīvot vīra nāvi. Holivudas aktiera tēvs nomira pirms diviem gadiem, un kopš tā laika Kūpers dzīvo kopā ar mammu.

“Godīgi runājot, viņai droši vien arī nav viegli dzīvot kopā ar dēlu. Mana ģimene ir ļoti cieša, un mana tēva nāve mums visiem bija smags trieciens, kura sāpes vēl nav pārgājušas. Un mēs viens otram esam vajadzīgi,” skaidroja aktieris.

“Nesaprotiet mani nepareizi. Tas nenotiek bez sarežģījumiem. Nav tā, ka es dzīvoju galvenajā mājā un viņa viesu namā. Nē. Viņa dzīvo blakusistabā. Bet viņa ir lieliska meiča. Mēs varam kopā pavadīt laiku un izklaidēties,” sacīja Kūpers.

Aktieris arī atklāja, ka tēva nāve viņam likusi apzināties dzīves vērtību.

“Tā nav nekāda grāmata. Tā nav filma. Tas nav notikums, ko man kāds atstāstījis. Tas bija cilvēks, ko tu mīli, kas mira tavu acu priekšā. Es jutos kā: “Labi. Tā ir nāve. Un kādu dienu tas notiks arī ar mani,”” stāstīja aktieris.

“Taču ar to nāca arī liela brīvība. (..) Tagad es vairs neraizējos tik daudz. Par sīkumiem. Mans prāts ir brīvāks. Tik bieži savā dzīvē es esmu uzvilcies par sīkumiem. Visu savu dzīvi. Vidusskolā. Koledžā. Kā aktieris. Mana tēva nāve ļāva man pieņemt pašam sevi. Un, ja kādam es nepatīku, tad tā tas vienkārši ir,” sacīja Kūpers.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+