×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
7. februāris, 2012
Drukāt

Breds Pits: Andželīna joprojām ir sliktā meitene

pits_dzolija1

Holivudas aktieris Breds Pits atzīst, ka viņa draudzene Andželīna Džolija joprojām ir “sliktā meitene” un ka viņš novērtē šo viņas personības pusi. Filmas “Moneyball” (“Naudas spēle”) aktieris atklājis, ka viņa draudzene, ar kuru kopā viņš audzina sešus bērnus, nav pilnībā atteikusies no trakās uzvedības, ar kuru bija pazīstama kādreiz, taču tagad viņa šo savu personības pusi izpauž tikai attiecībās.

“Viņa joprojām ir sliktā meitene. Par laimi. Taču tas nav publiskai lietošanai,” Pits teicis intervijā amerikāņu televīzijas raidījumam “CBS This Morning”.

Kad Pits un Džolija ceļo, viņi vienmēr ņem līdzi savus bērnus – desmit gadus veco Medoksu, astoņus gadus veco Paksu, septiņgadīgo Zaharu, piecus gadus veco Šailo un trīs gadus vecos dvīņus Noksu un Vivjenu. Aktieris teicis, ka bērni atbalsta ģimenes nomadu dzīvesveidu un tas pat iemācījis viņiem būt atbildīgākiem.

“Viņi ir pieraduši pie dienas ritma maiņas un pārvākšanās uz jaunu vietu, kamēr vien esam kopā,” viņš stāstījis intervijā. “Viņiem jāsapako pašiem sava bagāža, un viņi ir atbildīgi par lietām, ko aizmirst paņemt līdzi.”

Pits pat apgalvo, ka ģimene uzlabojusi viņa aktiera spējas, jo viņš mazāk uztraucas par profesionālo dzīvi. “Mans tēlojums kļuvis labāks, jo es par to mazāk uztraucos. Tas nav tik svarīgs kā ģimene,” viņš teicis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+