×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
28. janvāris, 2012
Drukāt

Breds Pits deviņdesmitajos gados cietis no depresijas

LETA/AFPLETA/AFP

Amerikāņu aktieris Breds Pits atklājis, ka savas slavas zenītā deviņdesmitajos gados cietis no pamatīgas depresijas, vēsta laikraksts “Daily Telegraph”.

48 gadus vecais Holivudas aktieris deviņdesmitajos gados piedalījās virknē savu slavenāko filmu, tostarp “Fight Club” (“Cīņas klubs”), “12 Monkeys” (“12 pērtiķi”) un “Seven” (“Septiņi”), taču šajā laikā pats viņš sev dziļi riebies.

“Es slēpos no slavenību karuseļa un pīpēju pārāk daudz zāles. Es sēdēju dīvānā un vienkārši pārvērtos bulciņā, un es pats sev riebos. Es prātoju, kāda tam visam jēga,” stāstīja Pits.

“Es cīnījos ar depresiju, bet ne tagad, ne šajā desmitgadē. Iepriekšējā desmitgadē. Bet tas arī bija laika posms, kurā bija jāsaprot, kas es esmu. Es uz to skatos, kā uz dzīves izglītošanos, kā vienu sezonu vai semestri. Šajā semestrī es iegūšu grādu depresijā,” norādīja aktieris.

“Katru vakaru es darīju vienu un to pašu, notrulināju sevi, lai gulētu. Es nevarēju sagaidīt, lai tiktu mājās un noslēptos. Bet es sevī jutu augam neapmierinātību, un vienu vakaru es vienkārši sev atzinu, ka tā ir sevis izniekošana,” stāstīja aktieris.

Viņa lēmumu saņemties pamudināja ceļojums uz Kasablanku, kur viņš redzēja “tik dziļu nabadzību, kādu es nekad agrāk neesmu redzējis. Man tas dziļi iespiedās atmiņā”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+