Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
15. oktobris, 2014
Drukāt

Breds Pits sešu gadu vecumā saņēmis dāvanā pirmo ieroci

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu aktieris Breds Pits atzinis, ka savu pirmo ieroci esot saņēmis sešu gadu vecumā dāvanā no vectēva.

“Vietā, kur uzaugu, bija tāda tradīcija – zēni manto savu priekšteču ieročus,” viņš teica intervijā britu žurnālam “Radio Times”. “Mans brālis saņēma tēva pistoli. Man uzdāvināja vectēva ieroci, kad es vēl gāju bērnudārzā.”

Misūri štatā dzimušais Pits atzīst, ka tas esot viņā ieaudzinājis dziļu cieņu pret ieročiem, lai arī tagad viņš pazīstams kā demokrātu piekritējs, kuri iestājas par ieroču stingrāku kontroli.

50 gadus vecais aktieris spēlē šomēnes gaidāmajā filmā “Fury” (“Niknais”) par Otro pasaules karu. Pits atklāja, ka viņa dēls Medokss pēc filmēšanas laukumā redzētā esot sācis interesēties par smago artilēriju.

“Medoks tik daudz zina par tankiem, ka es viņam prasu padomu,” viņš teica.

Lai arī pirms iznākšanas “Fury” tika uzskatīts par iespējamu “Oskara” balvas pretendentu, kritiķi jauno kinolenti uzņēma vēsi.

Piektdien “Fury” iznāks ASV kinoteātros, bet 19.oktobrī tiks demonstrēta Londonas kinofestivālā. Latvijā filma būs skatāma no 24. oktobra.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+