Mobilā versija
+0.1°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
26. aprīlis, 2016
Drukāt

Brīdina autovadītājus: naktī un rīta pusē uz ceļiem iespējams apledojums

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

Naktī un rīta pusē uz ceļiem, iespējams, gaidāms apledojums, tāpēc “Latvijas Valsts ceļi” aicina vadītājus būt īpaši uzmanīgiem.

Kā informēja “Latvijas Valsts ceļi”, saskaņā ar meteorologu prognozēm ir gaidāmi mainīgi laika apstākļi – daudzviet valstī līs, nakts otrajā pusē lietus mitēsies, bet kļūs aukstāks un iespējams apledojums. Tāpēc īpaši uzmanīgiem autovadītājiem jābūt, braucot pa tiltiem. Lielākais apledojuma risks būs Kurzemē, Zemgalē un Rīgas apkārtnē.

Īpaši piesardzīgiem jābūt tiem autovadītājiem, kas jau ir nomainījuši ziemas riepas, – laika apstākļi šodien vairāk raksturīgi agram pavasarim. Gadījumā, ja vadītāji konstatē, ka ceļš ir apledojis, svarīgi ir palielināt distanci līdz priekšā esošiem transporta līdzekļiem un būt īpaši modriem.

Pievienot komentāru

Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+