×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
1. maijs, 2017
Drukāt

Brīdina, ka vakarpusē Pierīgā jārēķinās ar palēninātu satiksmi (1)

Foto LETAFoto LETA

Ilustratīvs attēls

Autovadītājiem, kuri vakarpusē pēc brīvdienām atgriezīsies galvaspilsētā, vajadzētu rēķināties ar palēninātu satiksmi Pierīgā, brīdina VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

Palēnināta satiksme Rīgas apkārtnē īpaši iespējama uz autoceļa Ulbroka-Ogre (P5), jo uz šī ceļa Ulbrokā, kā arī starp Tīnūžiem un Ogri notiek būvdarbi.

LVC arī atgādina, ka, dodoties ārpus Rīgas pa Ventspils šoseju (A10), līdz Kandavas pagriezienam ir kopumā četri remontposmi.

Remontdarbu dēļ palēnināta satiksme var būt arī uz autoceļa Sloka-Talsi (P128) posmā no Apšuciema līdz rotācijas aplim.

Ņemot vērā minēto, autovadītāji tiek aicināti laicīgi plānot braucienus un iepazīties ar satiksmes ierobežojumiem LVC interneta mājaslapā “www.lvceli.lv”, vai zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 8000 5555. Aktuālā informācija par satiksmes apgrūtinājumiem valsts autoceļu tīklā ir pieejama arī mobilajā lietotnē “Waze”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+