Mobilā versija
+5.5°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
10. oktobris, 2016
Drukāt

Brīdina par gāzes plīšu sprādziena risku (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Sadzīves tehnikas un instrumentu ražotājs “Bosch” brīdina par iespējamu sprādziena risku noteiktām brīvi stāvošām gāzes plītīm, liecina “Bosch” tehnikas izplatītāja “BSH Hushallsapparater AB filiāle Latvijā” izplatītais paziņojums.

Brīdinājums attiecas uz ierobežotu skaitu brīvi stāvošo gāzes plīšu, kas ražotas laikā no 2009.gada janvāra līdz 2011.gada oktobrim. Retos gadījumos gāzes savienojuma stiprinājums var būt bojāts, kā rezultātā var izplūst gāze, un retos gadījumos pastāv sprādziena risks, norādīts paziņojumā.

Lai izvairītos no jebkādas iespējamās bīstamības, potenciāli bojāto ierīču īpašniekiem ir nekavējoties jāizslēdz ierīces gāzes padeve un ir aizliegts to lietot līdz savienojuma stiprinājuma nomaiņai.

Uzņēmums piedāvā ikvienam attiecīgās ierīces īpašniekam savienojuma stiprinājuma bezmaksas nomaiņu, ko veiks sertificēts servisa inženieris. Nomaiņa tiks veikta ierīces īpašnieka mājās, tā ir bezmaksas un neparedz nekādas papildu izmaksas vai darbības, kas būtu jāveic klientam, informē uzņēmumā.

Lai noskaidrotu, vai brīdinājums attiecas uz mājsaimniecībā esošu “Bosch” gāzes plīti, to lietotāji ir aicināti veikt pārbaudi, sekojot instrukcijām, kas norādītas izplatītāja mājaslapā https://www.gascookingsafety.com/lv-LV/?cid=gcsafety|oth||noc|bosch||||lightbox|lv-LV.

Uzņēmuma pārstāvji nevarēja atklāt, cik daudz no konkrētajām gāzes plītīm ir pārdotas Latvijā un vai kāds ir pieteicies attiecīgo daļu nomaiņai.

“BSH Hushallsapparater AB filiāle Latvijā” dibināta 2007.gadā, un tā pilnībā pieder Vācijas koncerna “Bosch” meitasuzņēmumam Zviedrijā “BSH Home Appliances AB”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. plīšu vai neplīšu Atbildēt

    “brīdina par gāzes plīts sprādziena risku”, ja eksplodēs, tad viena konkrēta plīts, ne jau divas vai trīs uzreiz.

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+