×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
4. oktobris, 2017
Drukāt

Brīdina par interneta veikaliem, kuri nepiegādā preci un neatdod naudu (3)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Pēdējo trīs mēnešu laikā Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ir saņēmis desmit sūdzības un sniedzis deviņas konsultācijas par SIA “Parfims” negodīgo komercpraksi interneta veikalos “www.ietaupi24.lv” un “www.tehnika365.lv”, portālu LA.lv informēja PTAC pārstāve Sanita Gertmane.

SIA “Parfims” patērētājiem nepiegādā preces un neatmaksā par tām samaksāto naudu, kas elektropreču gadījumā pārsniedz pat 1000 EUR . Šobrīd interneta veikala www.tehnika365.lv darbība ir apturēta, taču www.ietaupi24.lv turpina pieņemt pasūtījumus par, kuriem tiek saņemtas arvien jaunas sūdzības.

PTAC aicina patērētājus pirms jebkuras preces vai pakalpojuma iegādes veltīt laiku interneta vietnes izpētei. Tā kā problēmu un strīdu gadījumā informācija par pārdevēju ir būtiska un nepieciešama, iesakām drošības nolūkos informāciju par uzņēmumu salīdzināt ar, piemēram, Lursoft datubāzi- www.lursoft.lv. Šajā datubāzē varat pievērst uzmanību atzīmēm par to, vai nav aktuāls maksātnespējas process vai likvidācijas process, kas liecina par problēmām konkrētajā uzņēmumā.

Vērtīgi pirms preces iegādes konkrētā interneta veikalā iepazīties ar citu patērētāju atsauksmēm dažādos atsauksmju portālos, izmantojot interneta meklētājprogrammas vai pajautājot draugiem un paziņām par viņu pieredzi.

Papildus minētajam PTAC aicina iepazīties ar padomiem, kā izvēlēties drošu internetveikalu, kas atrodami PTAC mājas lapā

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. SS apturējs, šitie rullē

  2. Izskatās ka tomēr nepiedzīvošu laiku kad dzīvošu tiesiskā valstī. Pagaidām tā ir zagļu paradīze

  3. Arī bilesuserviss.lv pērn nepiegādāja biļeti un neatgrieza naudu par nenotikušu koncertu, kur organizators ar visu naudu notinās slēpjoties ofšoros.
    Pie tam, paša biļešu servisa ieteikums bija meklēt organizatoru, lai gan, naudu es maksāju servisam, nevis organizatoram. Nolēmu, ka 100 eiro nav tā nauda, dēļ kā būtu vērts tērēt savu laiku un nervus.

Draugiem Facebook Twitter Google+