Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
11. oktobris, 2013
Drukāt

Brīdina par parāda krīzes sekām

Foto - LETAFoto - LETA

Organizācija norāda, ka politiskā paralīze Vašingtonā saistībā ar budžeta apstiprināšanu un parādsaistību griestu paaugstināšanu apdraud visas pasaules ekonomikas stabilitāti. “Pašreizējais politiskais strupceļš ASV rada nevajadzīgu risku ne tikai Savienoto Valstu, bet arī pasaules ekonomikas stabilitātei un izaugsmei,” ziņo OECD. “Valdības darbības pārtraukumam turpinoties, satraukuma līmenis palielinās.” Organizācijas aplēses liecina – ja gadījumā ASV parādsaistību griesti netiks paaugstināti, tad OECD reģions kopumā nākamgad tiks novests atkārtotā recesijā, bet attīstības ekonomikas piedzīvos strauju izaugsmes palēnināšanos. Ja ASV parādsaistību griesti netiks paaugstināti līdz 17. oktobrim, valsts piedzīvos maksātnespēju.

Pievienot komentāru

Vācijā afgāņu pusaudzis izvarojis un nogalinājis studenti (1)Vācijā ir aizturēts 17 gadus vecs patvēruma meklētājs afgānis, kuru tur aizdomās par 19 gadus vecas studentes izvarošanu un slepkavību, sestdien paziņoja policija un prokuratūras darbinieki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+