Mobilā versija
Brīdinājums -1.0°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
7. maijs, 2015
Drukāt

Brīdina par sirmgalvju apkrāpējiem Ventspilī (1)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ilustratīvs foto.

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī šī mēneša sākumā saņemta informācija, ka poļu valodā runājoši cilvēki divām sirmgalvēm izkrāpuši vairāk nekā 1000 eiro.

VP informē, ka pagaidām nenoskaidrota sieviete un vīrietis 4. maija rītā Ventspilī apkrāpa divas sirmgalves – 1938. un 1930. gadā dzimušas sievietes. Abi krāpšanas gadījumi norisinājās vienas mājas dažādos dzīvokļos.

Krāpnieki ieradušies pie sirmgalvēm dzīvesvietās un lūdza aizdot naudu, sakot, ka tā nepieciešama, lai samaksātu par tirdzniecības atļauju muitā, kā ķīlu atstājot traukus un solot naudu atdot.

Policija aicina atsaukties ikvienu, kurš cietis no šādām un līdzīgām krāpnieciskām darbībām, zvanot pa tālruni 636 04700, 110 vai arī vēršoties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Šausmas!Lemberg!Tavējie?

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+