×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
23. oktobris, 2013
Drukāt

Brīdina par telefonkrāpniekiem Jelgavā

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts policijā (VP) saņemti trīs ziņojumi no pensijas vecuma jelgavniekiem, kam zvanījis nezināms vīrietis un pieprasījis naudu saistībā ar it kā notikušu negadījumu ar tuvinieku. VP aicina uzmanīties no šādiem zvanītājiem, neielaisties sarunās un ziņot policijai.

VP Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece informēja, ka vakar policijai trīs reizes ziņots no dažādām adresēm Jelgavā par aizdomīgu zvanītāju, kurš prasījis naudu, atsaucoties uz negadījumu ar tuvinieku.

Ap plkst.11.20 zvanīts kādai 1928.gadā dzimušai sievietei, un zvanītājs pieprasīja naudu saistībā ar it kā notikušu ceļu satiksmes negadījumu, kurā esot iesaistīta sievietes meita. Plkst.15 zvanīts 1934.gadā dzimušai sievietei, pieprasot naudu saistībā ar it kā notikušu negadījumu ar viņas mazdēlu. Līdzīgu iemeslu pa telefonu nezināms vīrietis klāstījis vēl kādai 1934.gadā dzimušai sievietei ap plkst.15.35.

Visos gadījumos zvanīts uz parastajiem telefoniem un runāts krievu valodā ar akcentu. Runātājs minējis it kā notikušu satiksmes negadījumu, pieprasot naudas summu, bet iedzīvotāji par notikušo uzreiz ziņojuši policijai, kas ir pareiza rīcība, pauda Sietniece.

Viņa skaidroja, ka saņemtā informācija liecina, ka no

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+