Mobilā versija
+4.2°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
26. janvāris, 2015
Drukāt

Vācijā brīdina par vardarbību pret musulmaņiem

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Vācijas musulmaņu kopienas līderis vardarbības pieaugumā vainojis antiislamizācijas kustību "Patriotiskie eiropieši pret Rietumu islamizāciju" jeb PEGIDA un tās rīkotās demonstrācijas.

Vācijas Musulmaņu centrālās padomes priekšsēdētājs Aimans Mazjeks paziņojis, ka valstī pieaudzis uzbrukumu skaits musulmaņiem un mošejām.

“Musulmaņu un bieži galvassegās esošu sieviešu apvainošana, vandalisma akti pret mošejām un vardarbība pret imamiem kļuvusi par ikdienas parādību,” publikācijā žurnāla “Focus” interneta vietnē norādījis Mazjeks. Viņš piebildis, ka uzbrukumi mošejām notiek katru nedēļu. Vienlaikus Mazjeks atzinis, ka viņa organizācija netiek galā ar darbu, kas nepieciešams, lai novērstu gados jauno musulmaņu radikalizāciju. “Mums nepieciešams lielāks sabiedrības un politiķu atbalsts. Piemēram, nepieciešams labāk izglītot imamus, lai viņi zinātu, kā laikus atpazīt radikalizācijas pazīmes,” raksta Vācijas musulmaņu līderis.

Pievienot komentāru

Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+