Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
26. janvāris, 2015
Drukāt

Vācijā brīdina par vardarbību pret musulmaņiem

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Vācijas musulmaņu kopienas līderis vardarbības pieaugumā vainojis antiislamizācijas kustību "Patriotiskie eiropieši pret Rietumu islamizāciju" jeb PEGIDA un tās rīkotās demonstrācijas.

Vācijas Musulmaņu centrālās padomes priekšsēdētājs Aimans Mazjeks paziņojis, ka valstī pieaudzis uzbrukumu skaits musulmaņiem un mošejām.

“Musulmaņu un bieži galvassegās esošu sieviešu apvainošana, vandalisma akti pret mošejām un vardarbība pret imamiem kļuvusi par ikdienas parādību,” publikācijā žurnāla “Focus” interneta vietnē norādījis Mazjeks. Viņš piebildis, ka uzbrukumi mošejām notiek katru nedēļu. Vienlaikus Mazjeks atzinis, ka viņa organizācija netiek galā ar darbu, kas nepieciešams, lai novērstu gados jauno musulmaņu radikalizāciju. “Mums nepieciešams lielāks sabiedrības un politiķu atbalsts. Piemēram, nepieciešams labāk izglītot imamus, lai viņi zinātu, kā laikus atpazīt radikalizācijas pazīmes,” raksta Vācijas musulmaņu līderis.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+