Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
15. oktobris, 2013
Drukāt

Brīdina par zādzību skaita pieaugumu (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Tumšajā gada periodā zādzību skaits pieaug no visiem īpašumiem, taču jo īpaši no tiem, kas rudenī un ziemā netiek apdzīvoti, – dārza mājām un vasarnīcām. No dzīvokļiem un mājām garnadži pārsvarā vēlas nozagt vērtīgas mantas, bet vasaras mājās izplatīta ir arī vasaras māju demolēšana un bezpajumtnieku iemitināšanās, kas nereti beidzas ar objektu nodegšanu. Arī Valsts policija norāda, ka šāda veida zādzību skaits ir manāmi lielāks laikā, kad zagļiem vieglāk izmantot tumsas aizsegu. Garnadži cenšas paņemt visu iespējamo, tomēr pārsvarā cer uz izmērā mazām, vērtīgām mantām. Analizējot apdrošināšanas gadījumus, “Ergo” izveidojis visbiežāk zagto mantu topu – dārglietas un bižutērija, elektrotehnika, fotoaparatūra, telefoni, elektroinstrumenti, arī pārtika, drēbes, velosipēdi.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+