×
Mobilā versija
Brīdinājums +26°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
8. februāris, 2018
Drukāt

Brīdinājuma zīmes pie jūras postītā krasta Liepājā iznīcinātas (6)

ieva-5a4e27b2f3752-664x498

Nezināmi vandāļi iznīcinājuši Karostā, pie Ziemeļu fortiem uzstādītās brīdinājuma zīmes par krasta eroziju, kā arī daļēji noplēsuši tur novilktās norobežojošās lentas, vēsta “TV Kurzeme”.

Tuvāko dienu laikā brīdinājuma zīmes plānots atjaunot, atgādinot, ka cilvēki, kuri kāpelē pa jūras krastā esošajiem fortiem, riskē pat dzīvību.

Jau ziņots, ka Baltijas jūra pamazām “aprij” daļu Kurzemes piekrastes. Spēcīgo lietavu un vētru, erozijas un viļņu ietekmē jūrā pazuduši Jūrkalnes, Bernātu, Nīcas stāvkrasti.

Viens pēc otras jūrā pazūd vēsturiskie Liepājas krasta artilērijas cietokšņa fragmenti. Situācija pavisam bēdīga kļuvusi tieši pēdējā laikā un speciālisti atzīst, ka cīņā ar dabu ir bezspēcīgi.

Baltijas jūras piekraste katru gadu zaudē vismaz četrus metrus. Vislielākās erozijas parasti ir novērojamas spēcīgu vētru laikā, taču šoreiz dabas stihija pavisam neilgā laikā ir paņēmusi aptuveni 10 metrus no Baltijas jūras piekrastes Liepājā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. ka nu nezinami – Riga tie butu usakoviesi,liepaja linderman/osipoviesi. Ar padomju mantojmu vel ari nakamai paaudzei pietiks ko panemties.

  2. Toties zemes vērtība šajās vietās strauji krīt………..

  3. Kāpēc nekas netiek darīts lai krastu nostiprinātu? Polītiķi rūpējas tikai par savu kabatu? Ja nezin kā — lai mācās no citām valstīm.

  4. Situācija pavisam bēdīga kļuvusi tieši pēdējā laikā un speciālisti atzīst, ka cīņā ar dabu ir bezspēcīgi.
    ———————–
    Beidziet gausties! Risiniet jautājumu valsts līmenī, jo ir iespējama betona siena!!!

  5. pret dabas spēku nevar pretoties, tas skaidrs… Bet Latvijas kārtības un drošības struktūras laikam nespēj neko pretstatīt vandāļiem??? jau divas stihijas… letiņiem atliek tikai nolaistām rokām nopūsties… “sviests”

  6. Izskalo un ko ??? Beidziet vienreiz gausties!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+