Mobilā versija
-2.2°C
Baiba, Barbara, Barba
Sestdiena, 3. decembris, 2016
13. janvāris, 2015
Drukāt

Brīdlovs: NATO pastiprinās militārās mācības Baltijas jūras reģionā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

NATO plāno pastiprināt militārās mācības Baltijas jūras reģionā, otrdien paziņojis NATO spēku virspavēlnieks Eiropā ģenerālis Filips Brīdlovs.

“Notiks vairākas mūsu mācību programmu pielāgošanas. Pirmā pārmaiņu virkne nebūs skaita palielināšana, bet sagrupēšana kopā (..), lai labāk sagatavotu mūsu spēkus un ļautu valstīm sastrādāties kā NATO spēkiem, bet dažās mācībās mēs skatīsimies uz paplašināšanu,” viesojoties NATO bāzē Ščecinā Polijā, paziņoja Brīdlovs.

Viņš arī norādīja, ka Krievija turpina sniegt palīdzību prokremliskajiem kaujiniekiem Austrumukrainā, apdraudot miera sarunu izredzes. “Jā, bija īslaicīgs klusums, bet nav bijis klusuma apgāžu turpināšanā, apmācības turpināšanā un spēku organizēšanas turpināšanā,” norādīja Brīdlovs, runājot par Krievijas rīcību Ukrainas austrumos.

“Viņu aktivitātes turpina sagādāt raizes,” viņš piebilda.

Pievienot komentāru

EK rosina veidot Eiropas aizsardzības fonduPlāno ietaupīt līdz 100 miljardiem eiro gadā bruņojuma iegādē
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+