Mobilā versija
Brīdinājums +3.9°C
Gvido, Atvars
Piektdiena, 31. marts, 2017
13. janvāris, 2015
Drukāt

Brīdlovs: NATO pastiprinās militārās mācības Baltijas jūras reģionā

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

NATO plāno pastiprināt militārās mācības Baltijas jūras reģionā, otrdien paziņojis NATO spēku virspavēlnieks Eiropā ģenerālis Filips Brīdlovs.

“Notiks vairākas mūsu mācību programmu pielāgošanas. Pirmā pārmaiņu virkne nebūs skaita palielināšana, bet sagrupēšana kopā (..), lai labāk sagatavotu mūsu spēkus un ļautu valstīm sastrādāties kā NATO spēkiem, bet dažās mācībās mēs skatīsimies uz paplašināšanu,” viesojoties NATO bāzē Ščecinā Polijā, paziņoja Brīdlovs.

Viņš arī norādīja, ka Krievija turpina sniegt palīdzību prokremliskajiem kaujiniekiem Austrumukrainā, apdraudot miera sarunu izredzes. “Jā, bija īslaicīgs klusums, bet nav bijis klusuma apgāžu turpināšanā, apmācības turpināšanā un spēku organizēšanas turpināšanā,” norādīja Brīdlovs, runājot par Krievijas rīcību Ukrainas austrumos.

“Viņu aktivitātes turpina sagādāt raizes,” viņš piebilda.

Pievienot komentāru

Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+