×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
9. marts, 2013
Drukāt

Briedis ar tehnisko nokautu uzvar turku Četinkaju

LETALETA

Latvijas bokseris Maris Briedis piektdien Salonikos (Grieķija) izcīnīja 18. uzvaru 19 profesionālā ringa cīņās, paraugcīņā “Bigger’s Betters” turnīra ietvaros trešajā raundā ar tehnisko nokautu pārspējot turku bokseri Ozkanu Četinkaju.

Cīņa notika supersmagajā svara kategorijā, bet pretī aicinātais turks, neraugoties uz pietiekami labu karjeras bilanci (20 uzvaras, 9 zaudējumi, viens neizšķirts), bija gaqužam vājš pretinieks. Plānoto sešu raundu vietā uzvarētaja noskaidrošanai nevajadzērja pat pusi. Pirmo raundu Briedis aizvadīja iesildīšasnās režīmā, otrajā viņa pārsvars šaubas neradīja, trešā sākumā Četinkaja pabija nokdaunā un drīz vien tienseši cīņu pārtrauca. Faktiski tā bija tikai Brieža cīņa, jo pretinieks visus trīs raundus pavadīja aizsardzībā un izdarīja tikai pāris sitienus.

Briedim kārtējā uzvara noderēs reitinga uzlabošanai. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ Brieža pretinieku sarakstā ir bokseri, kuriem pret latvieti ringā īsti nevajadzētu kāpt. Nākamās cīņas Briedim ieplānotas martā un aprīlī. Pretinieki vēl nav zināmi, tomēr jau tagad var prognozēt, ka arī tie būs ja ne gluži boksa maisu, tad uzvaramo kategorijā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+