×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
26. jūlijs, 2014
Drukāt

Briedis ar tehnisko nokautu uzvar Vegasu

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas bokseris Mairis Briedis Ķīpsalā notikušajā starptautiskajā boksa turnīrā “Čempionu nakts” ar tehnisko nokautu pārspēja ugandieti Džoiju Vegasu.

Visa cīņa pagāja ar nelielu Brieža pārsvaru, sestajā raundā latvietim izdevās nokautēt pretinieku, bet devītajā tiesnesis apturēja cīņu, jo Vegass kājas traumas dēļ to nespēja turpināt.

Sestdien vietumis Latvijā tika pat pārspēti karstuma rekordi un, iespējams, arī Ķīpsalas hallē varēja reģistrēt jaunu sasniegumu – bokss notika pamatīgā tveicē, kas iespaidoja arī atlētus. “Gāja smagi. Vegass bija kā dzīvsudrabs – gribi paņemt rokās, bet nevari. Mēģināju sist, tomēr nesanāca. Viņš ir neērts bokseris, sparinga partneri man bija citādāki, klasiskie boskeri. Sāku sajust cīņu tikai devītajā raundā, domāju, ka tagad būs normāls bokss, bet tad viņš vairs nevarēja turpināt. Tāds ir bokss, vienmēr nebūs ērti pretinieki, tomēr jāteic, ka Vegass bija ļoti savdabīgs,” atzina Mairis Briedis, kurš ar šo uzvaru ieguva Pasaules Boksa padomes (WBC) Baltijas čempiona jostu.

“Drausmīgi karsts, nebija, ko elpot – tas nogurumu iedeva vēl pirms cīņas sākuma. Kājas bija kā no vates un pat sākumā par Mairi biju šokēts,” sacīja Maira treneris Sandis Kleins. “Viss normāli aizgāja no piektā raunda, par kuru sarunājām, ka vajag atpūsties – tad arī pavērās vaļā otrā elpa, varēja redzēt kombinācijas, ko atstrādājām treniņos, bija vieglas kustības.”

Tagad 29 gadus veco Briedi atkal gaida vizītes pie ārstiem, lai turpinātu risināt jau ziemā savainotā elkoņa problēmu: “Jāsaliek visi punkti uz i, lai nebūtu jāšpricē pirms cīņām un sparingiem, lai pilnvērtīgi varētu sagatavoties nākamajām cīņām. Šodien arī rokas dēļ boksēju ar nelielu rezervīti.” Trauma esot veidojusies ilgākā laika posmā, un ārsts pat pesimistiski prognozējis, ka ilgi Briedis boksera karjeru nevarēšot turpināt. Viņš gan cer, ka speciālista secinājumi izrādīsies kļūdaini un gribētu jau šogad atkal kāpt ringā, bet par to pagaidām nav skaidrības.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+