×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
30. novembris, 2016
Drukāt

Briedis arvien tuvāk titulcīņai pret Marko Huku (1)

AFP/LETAAFP/LETA

Par Maira Brieža pretinieku Pasaules Boksa padomes (WBC) titula cīņā varētu kļūt Vācijas bokseris Marko Huks, portālam “World Boxing News” teica Brieža menedžeris Alberts Hačaturovs jeb Als Siesta.

Briedis ir obligātais pretendents uz WBC čempiona jostu pirmā smagā svara (līdz 90,7 kg) kategorijā, bet pašreizējais titula īpašnieks Tonijs Beljū no Lielbritānijas izvēlējies nākamā gada 4.martā tikties ar tautieti Deividu Heju.

Beljū cīņu pret Heju aizvadīs smagākajā svara kategorijā, kas nozīmē, ka līdz ar to, visticamākais, viņam nāksies atteikties no WBC čempiona jostas. Gadījumā, ja tā notiks, Briedim tiks nozīmēts cits pretinieks, jo viņam pēc noteikumiem cīņa par titulu jāaizvada līdz nākamā gada martam.

“Esam gatavi cīņai ar Huku, jo Mairis ir ļoti ieinteresēts aizvadīt šo dueli. WBC vēl neviens nav apstiprinājis, ka Marko būs tas, kurš cīnīsies ar Mairi gadījumā, ja josta kļūs vakanta. Tomēr mēs ceram, ka tas būs Huks,” paudis Siesta.

Brieža pārstāvim jau bijusi saruna ar Huka komandas vadītāju Karstenu Mālmanu un Beljū pārstāvi Ediju Hērnu.
“Karstens ir ļoti pretimnākošs un konstruktīvs, saprot mūs un meklē risinājumu, kas apmierinātu visus. Domāju, ka šonedēļ vēl veiksim pārrunas, pirms izteiksim piedāvājumu WBC,” atzīmēja Siesta.
Gadījumā, ja tiks panākta vienošanās ar cīņu par Huku, tā, visticamāk, notiks Vācijā.

“Hukam ir plaša auditorija vienā no lielākajiem televīzijas kanāliem Vācijā RTL. Līdz ar to Mairim finansiāli nozīmīgi būs doties uz Vāciju. Gan Mairis, gan Marko ir ieinteresēti nākamo cīņu aizvadīt ar Beljū neatkarīgi no tā, kā noslēgsies viņa duelis ar Heju. Ja Edijs un “Sky” televīzija uzskatīs, ka Maira un Marko cīņai ir komerciāla vērtība, varbūt tā notiks pirms Beljū un Heja dueļa. Citādāk tā tiks aizvadīta Vācijā,” skaidroja Siesta.

Hukam pašlaik pieder Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) čempiona josta, tādā veidā Briedim var pavērties iespēja cīnīties uzreiz par divām jostām.

Patlaban 32 gadus vecais Huks profesionālajā boksā aizvadījis 44 cīņas, kurās ticis pie 40 uzvarām, 27 no tām noslēdzot ar nokautu, bet vienā duelī tika fiksēts neizšķirts.

Iepriekšējo cīņu Huks aizvadīja 19.novembrī, kad pret ukraini Dmitro Kučeru veiksmīgi nosargāja savu IBO čempiona jostu.
Huks jeb Muamers Hukičs dzimis Serbijā, bet astoņu gadu vecumā viņa ģimene pārcēlās uz Vāciju, tiekot pie šīs valsts pilsonības.

Tikmēr pašlaik 31 gadu vecais Briedis karjeras laikā ir uzvarējis 21 profesionālajā cīņā, 18 gadījumos pretinieku nokautējot.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. TURIES MAIRI! UN UZVARI!

Draugiem Facebook Twitter Google+