×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
23. jūnijs, 2015
Drukāt

Briedis boksēsies Vācijā

BriedisRez3

Latvijas vadošais bokseris Maris Briedis jau šīs nedēļas svētdienā Vācijā aizvadīs dueli pret mājinieku Emri Altintasu, informē sportista pārstāvji.
Duelis ar 22 gadus veco Vācijas sportistu būs kā reitinga cīņa sešos raundos, bet tajā Briedis neriskēs ar sev piederošo pasaules čempiona jostu Starptautiskās Boksa asociācijas (IBA) versijā un Pasaules Boksa padomes (WBC) Baltijas čempiona titulu.
Altintass savas karjeras laikā profesionālajā boksā aizvadījis 17 cīņas, izcīnot desmit uzvaras – sešas no tām ar nokautu. Tāpat vācietis piedzīvojis sešus zaudējumus un vienreiz cīnījies neizšķirti.
“Tā kā sarunas par manas nākamās cīņas aizvadīšanu Ziemeļamerikā ir ievilkušās dažādu iemeslu dēļ, nolēmām, ka, lai neveidotos pārāk gara pauze starp cīņām, ir nepieciešams aizvadīt reitinga cīņu,” izteicās Briedis. “Vienošanās ar sporta atbalsta organizāciju “Main Events” paredz, ka dueļus starp viņu organizētajām “lielajām cīņām” ar organizējam paši ārpus ASV. Vācijas variants šādai cīņai bija visizdevīgākais no dažādiem aspektiem, turklāt dueli būs iespējams vērot “Eurosport” kanālā arī Latvijā, kas man ir svarīgi. Altintass ir garāks bokseris, salīdzinot ar tiem, kādus esmu pieradis redzēt pretī ringā, kas man būs laba pieredze nākamajām cīņām.”
Kā zināms, Briedis parakstījis līgumu ar sporta atbalsta organizāciju “Main Events”, turklāt aprīlī parādījās informācija, ka viņš jau šovasar varētu sacensties ar kādu no pasaules vadošajiem sportistiem.
Pašlaik 30 gadus vecais Briedis savu pēdējo cīņu aizvadīja aprīļa pirmajā pusē, kad reitinga cīņā ar tehnisko nokautu pieveica vācieti Bjernu Blaški.
Briedis profesionālajā karjerā, ieskaitot “Bigger’s Better” komercsacensības, uzvarējis 26 cīņās, 17 reizes pretinieku nokautējot, un cietis tikai vienu neveiksmi. Otrā smagā svara kategorija ir pēdējā pirms smagsvariem, un tieši tajā Briedis plānojis aizvadīt savu turpmāko karjeru.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+