Sports
Citi sporta veidi

Briedis: latvieši var varenas lietas, lai gan pirms desmit gadiem par to šaubījos 6

LETA

“Latvieši ir stipra tauta”, bija pirmais, ko jaunais pasaules čempions teica paldies vietā tiem līdzjutējiem, kas cīņu Marko Huka mājvietā pārvērta par savu arēnu. Visiem tiem latviešiem, kas šajā naktī bija pielipuši pie TV un datoru ekrāniem un sekoja translācijai no Dortmundes. Tiem, kas domās bija kopā ar Latvijas izcilāko bokseri. Mairis Briedis ir pirmais latvietis, kurš kļuvis par pasaules čempionu boksā.

“Kļūt par pasaules čempionu bija mans sapnis, tomēr es tam vēl īsti nespēju noticēt. Varbūt rīt. Vēl ir pārāk daudz emocijas. Paldies Dievam, ka esam to izdarījuši. Varu atkal teikt to pašu – mana tauta ir mans dopings. Mēs esam spēcīga tauta. Pirms desmit gadiem par to varbūt šaubījos, bet mēs varam izdarīt varenas lietas,” tā Mairis Briedis sprieda pirmajā stundā pēc cīņas.

“Nebija kāds viens raunds, kas būtu smagākais. Bet bija kļūdas, bija jāsaņemas un to izdevās izdarīt. Paldies visiem atbraukušajiem faniem, to vibrāciju es jutu un tā palīdzēja. Huks bija neērts pretinieks. Arī tāda pieredze bija vajadzīga. Bija lietas un trenera ieteikumi, kurus neizdevās izpildīt. Tas nozīmē, ka vēl ir kurp tikties šajā sporta veidā,” atzina WBC čempions pirmajā smagajā svarā Mairis Briedis.

Saistītie raksti
LA.lv