×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
2. aprīlis, 2017
Drukāt

Briedis: latvieši var varenas lietas, lai gan pirms desmit gadiem par to šaubījos (6)

LETALETA

“Latvieši ir stipra tauta”, bija pirmais, ko jaunais pasaules čempions teica paldies vietā tiem līdzjutējiem, kas cīņu Marko Huka mājvietā pārvērta par savu arēnu. Visiem tiem latviešiem, kas šajā naktī bija pielipuši pie TV un datoru ekrāniem un sekoja translācijai no Dortmundes. Tiem, kas domās bija kopā ar Latvijas izcilāko bokseri. Mairis Briedis ir pirmais latvietis, kurš kļuvis par pasaules čempionu boksā.

“Kļūt par pasaules čempionu bija mans sapnis, tomēr es tam vēl īsti nespēju noticēt. Varbūt rīt. Vēl ir pārāk daudz emocijas. Paldies Dievam, ka esam to izdarījuši. Varu atkal teikt to pašu – mana tauta ir mans dopings. Mēs esam spēcīga tauta. Pirms desmit gadiem par to varbūt šaubījos, bet mēs varam izdarīt varenas lietas,” tā Mairis Briedis sprieda pirmajā stundā pēc cīņas.

“Nebija kāds viens raunds, kas būtu smagākais. Bet bija kļūdas, bija jāsaņemas un to izdevās izdarīt. Paldies visiem atbraukušajiem faniem, to vibrāciju es jutu un tā palīdzēja. Huks bija neērts pretinieks. Arī tāda pieredze bija vajadzīga. Bija lietas un trenera ieteikumi, kurus neizdevās izpildīt. Tas nozīmē, ka vēl ir kurp tikties šajā sporta veidā,” atzina WBC čempions pirmajā smagajā svarā Mairis Briedis.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Mairis Briedis pasaules elitē!Pirmais(cik man zināms) profesionālā boksa čempions Latvijas vēsturē!Sengrieķi dūru cīņu čempionus iekala akmenī un uzskatīja par čempionu čempioniem!Nu mums latviešiem ir savs čempionu čempions!

 2. Iists ciiniitaajs,iists savas tautas deels.

 3. Briedis parādīja mums – kā var pretoties:
  > lielākai ciņu pieredzei;
  > gadiem atstrādātai isturībai (kura izpaužās pēc kāda 8 raunda);
  > jauniem (pēc kāda 9 raunda) paņēmieniem īsai distancei kuri ir gan tehniski, gan stipri (overhand);
  > vispār netīrai (dažreiz vispār bezkaunīgai) spēlei, kuras izpausmes tiesnesis bieži nepamanīja;
  > sev, lai nenorautos uz to pašu manieri un, būdams noprovocēts, iziet no labi atstrādātas ciņu sistēmas.

  ___Malacis!___

 4. Jauki, Mairis vēl vienu lauķi apdauzīja.

 5. Tas, faktiski, ir Brīnums ko izdarīji!
  Un bez īpašas reklāmas, tā klusi un mierīgi

Draugiem Facebook Twitter Google+