×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
14. aprīlis, 2016
Drukāt

Briedis par nākamo pretinieku Durodalu: spēcīgākais, kāds man bijis

LETALETA

Mairis Briedis un viņa komanda oficiāli apstiprinājusi, ka 14. maijā “Arēnā Rīga” notiks cīņa ar nigērieti Olanrevaju Durodolu, lai kļūtu par obligāto pretendentu uz pasaules čempiona jostu
“Pozitīvi, ka Latvijā notiek šāda veida cīņas. Tā no manas puses ir liela atbildība. Nezinu, vai Durodolu ir izturīgāks, bet fiziski spēcīgāks vizuālā, tehniskā un sitienu izpildes ziņā gan. Viennozīmīgi, viņš ir stiprākais pretinieks, kas man bijis. Jebkurš pretinieks var būt neizzināms un bīstams cīņai,” par gaidāmo pretinieku spriež Mairis Briedis.
Viņš jau sācis gatavoties 14. maija cīņai, drīzumā Rīgā ieradīsies sparinga partneri no Beļģijas, Polijas, Krievijas. Tie piemeklēti īpaši, lai pēc boksēšanas stila būtu līdzīgi nigērietim. Briedis uzsvēris, ka iespēja gatavoties mājās ļauj ietaupīt gan morālos, gan fiziskos spēkus.
Šāda līmeņa boksa cīņas mūspusē ir retums un tām nepieciešami ievērojami finansiālie līdzekļi. Arī tagad visa nepieciešamā summa vēl nav savākta, tomēr organizatori dod 100 procentu garantiju, ka cīņa būs.
“Cīņas budžetu veido sponsori, biļešu tirdzniecība un televīzijas tiesību pārdošana. Cīņu rādīs “Match TV”, un risinās sarunas ar kādu no Latvijas televīzijām. Nezinu, vai vienosimies vai nē, bet ir laba priekšnojauta, ka tas izdosies. Šī cīņa nav biznesa projekts, bet gan iespēja Mairim cīnīties un sasniegt savus sportiskos mērķus. Budžeta sadalījums ir tāds, no kura esošais čempions paņem vienu daļu, pretendents – otru. Pretinieka apmaksa nāk no mūsu puses, kā jau pirms tam minēju, tas ir sešciparu skaitlis. Primārais uzdevums ir apmaksāt visus izdevumus. Apbižots neviens netiks,” aģentūra LETA citē Brieža pārstāvi Raimondu Zepus, atklājot, ka Briedis šajā duelī cīnīsies par WBC Sudraba jostu, kas pašlaik pieder Durodolu.
Cīņas rīkotāji cer, ka 14. maijā būs jāver vaļā abi “Arēna Rīga” stāvi un nozīmīgu budžeta daļu veidos ienākumi biļešu tirdzniecības. To cena tiek lēsta no 25 eiro un dārgāk.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+